блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Тест глибини Garrett PRO-Pointer 2. Головна помилка

Навіщо ти смикаєшся? Звикнути до пінпоінтеру на копі легко і приємно. Настільки легко, що потім відмовляєшся без пинпоинтера копати. У кого немає піна, цього не зрозуміти… Але є одна помилка, з якою починають майже всі власники пінпоінтерів. І вона у будь-якого копача закладена спочатку.

головна помилка в пошуку з пінпоінтером – не треба сіпатися. Пинпоинтер працює в статичному режимі, розмахувати піном як котушкою металошукача неправильно. Чим спокійніше встромите пін в ціль, тим швидше знайдете.

Я роблю так, не швидко веду пинпоинтером на передбачуваним місцем із знахідкою, при першому відгук відразу зупиняюся – фіксую область, і далі рух пинпоинтером ще повільніше.

Ця помилка в голові копача закладена спочатку, знаю по собі. Звикли бадьоро махати котушкою, з піном теж саме. Прикол в тому, що деякі копачі навіть дорослими продовжують махати пинпоинтером. Все по темі Garrett PRO-Pointer 2 збирається тут (огляди, тести, порівняння), і на сторінках копательской енциклопедії. Загальна тема пинпоинтерам – тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина