блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Тест глибини: Nokta Impact проти Makro Racer 2

Який металошукач глибше, Nokta Impact або Makro Racer 2? Nokta Impact дійсно супер модифікована версія Makro Racer 2, і обидва металошукача в стадії активних продажів. І якщо для кого фактор глибини головний-вибрати буде складно (але можна).

Тест глибини: Nokta Impact проти Makro Racer 2

Штатні котушки металошукачів Nokta Impact і Makro Racer 2 – за параметрами однакові, еліпс 11 DD. Порівняння глибини проводилося на однаковій чутливості, і звичайно ж враховувалася многочастность Nokta Impact.

Коли глибина Nokta Impact – більше

Обидва металошукача включають в себе програми пошуку 2 і 3 тони. Я не раз говорив, це дійсно різні між собою програми пошуку і різняться не лише відгуком. Різна здатність розділяти і виділяти, є відмінність по глибині.

Програма пошуку DI2 Nokta Impact (2 тони), глибше програми 2 Tone Makro Racer 2. Різниця на середній монеті становить 5-10%. З особливостей, хорошу надбавку в 10% давали частоти 5 кГц і 20 кГц. Середня частота в 14 кГц давала Nokta Impact надбавку глибини в 5%.

Програма пошуку DI3 Nokta Impact (3 тони), глибше програми 2 Tone Makro Racer 2. Різниця на середній монеті доходить до 20%.

Коли глибина Nokta Impact – дорівнює

У металошукачі Nokta Impact є програма COG, в Makro Racer 2 Програма Beach-обидві програми призначені для пляжного пошуку з високою мінералізацією (вплив морської солі). Обидва металошукачі демонструють однакову глибину. Причому, незалежно від обраної частоти Nokta Impact.

Коли глибина Nokta Impact – менше

У режимі Deep, металошукач Nokta Impact зі звичайними налаштуваннями не дотягує до режиму Deep Makro Racer 2. Різниця невелика, на звичайній монеті становить 5-7%. При бажанні, глибинний режим Nokta Impact можна показати в більш вигідному світлі. Візьміть для тіста знахідку побільше (не монету, а наприклад каску), виберіть низьку частоту, і принижуйте Makro Racer 2 скільки знадобитися. Але тільки на низькій частоті, і з метою середньої і більше.

Тест глибини: Nokta Impact проти Makro Racer 2

Практична глибина Nokta Impact не завжди очевидна. По-перше, у металошукача три частоти. По-друге, з досвідом з’являються варіанти. Наприклад, на високій мінералізації є спокуса вибрати програму GEN. Детектор поводиться супер стабільно, і є відчуття впевненості, що знахідку не пропустіть. Але програма GEN актуальна тільки на максимальній чутливості. При високій мінералізації, першою краще вибирати програму COG. Так можна зберегти 30-35% глибини виявлення. А це чимало, і свої знахідки така надбавка в глибині принесе.

Все по металошукачу Nokta Impact збирається тут (новини, тести, порівняння, думки і відгуки). Плюс, на сторінках Енциклопедії Копальника за Nokta Impact є додаткова інформація (параметри, характеристики, інструкція російською, список котушок для Nokta Impact, і багато іншого що треба знати перед покупкою цього детектора). За металошукачу Makro Racer 2, зібрано – тут і тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина