блог металошукачі, пошук

Тест глибини пинпоинтера Mars MD. Відео

Смішно, але перекопавши з пинпоинтером Mars MD більше ніж пів року, я тільки зараз дізнався його показники глибини. Разом з вами )) Мене не цікавлять точні міліметри. По-перше, на практиці все буде по іншому. По друге, я знав що в нього достатня глибина. Саме така, з якою монета виймається і немає фантомів.

Дивимося тест глибини, пинпоинтер Марс МД на монети. Трохи глибше Garrett PRO-Pointer, а я завжди думав що вони однакові по глибині.

Це останній тест глибини. Далі зведу всі ці показники в загальну таблицю… Хоча це все одно ні про що не говорить. Знаючи що Whites TRX найглибший пін, але при цьому фантомит і у нього порожній носик, я б його все одно не купив би. Теж саме про Minelab, мені на копі з ним не сподобалося, клопітний він. Нехай Пориваєв говорить ще (ви бачили новий перл Порываева і АКА? чистий гіпнотизер… глибина, глибина, глибина).

Все що я думаю про це пинпоинтере Марс МД (відео). А взагалі, реальний пін. Без прихованих косяків, надійний і найголовніше працює на копі як і треба піну.

Металлоискатель Nokta Makro купить Украина