блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Тест глибини XP MI-6. Відео огляд, як працює пін (+)

Хочете побачити як пинпоинтер XP MI-6 працює? Я не раз говорив, якщо пинпоинтер не може пройти 2 моїх тесту – для мене це не пинпоинтер. Дивимося відео огляд і тест глибини… На другий день тестів, з’ясувалися нюанси роботи пінпоінтера, і їх треба знати.

Оновлена інформація. Додано

На другий день з’явилися уточнення, які бажано знати при/перед покупкою.

90 годин роботи. насправді, пинпоинтер XP MI-6 може пропрацювати 90 годин тільки у програмі 7 (робота з блоком навушниками XP Deus). В інших програмах пошуку, пінпоінтер пропрацює набагато менше. Наприклад, вібрація + звук + підсвічування – 10 годин. Або, звук + вібра – 20 годин.

Як в XP MI-6 відключити підсвічування. При включенні пинпоинтера продовжуйте утримувати кнопку (приблизно 3 секунди, до сигналу) – далі, подвійне натискання кнопки і підсвічування вимикається. Так само підсвічування включається. Настройка зберігається при подальшому включенні/виключенні.

Як увійти в режим налаштування XP MI-6. при включеному пінпоінтере – натискаєте і утримуєте кнопку управління.

Як змінювати програми пошуку. в режимі налаштування Натисніть стільки разів, яку Програму по рахунку хочете вибрати. Наприклад, програма 3 (Максимальна чутливо, вібра, звук) – режим настройки і натиснути 3 рази.

які програми пошуку є в XP MI-6.

1. Вібра + Звук + Низька чутливість.
2. Вібра + Звук + Середня чутливість.
3. Вібра + Звук + Висока чутливість.
4. Вібра + Низька чутливість.
5. Вібра + Середня чутливість.
6. Вібра + Висока чутливість.
7. Робота з блоком і навушниками XP Deus (звук і вібра на пинпоинтере вимкнені).

Як визначити заряд акумулятора. при включенні пінпоінтера, світлодіодне підсвічування блимає від 1 до 3 разів. Це і є рівень заряду, 1 – низький, 3 – максимальний.

Авто вимикання. Якщо пинпоинтер XP MI-6 включений, і не використовується більше 5 хвилин – пинпоинтер автоматично вимикається.

як додати пінпоінтер XP MI-6 В XP Deus. Заходьте в Опції металошукача (Option), мню Пинпоинтер (Pinpointer), вибираєте Додати (Pairing). Включаєте пинпоинтер, але при включенні кнопку не відпускаєте а утримуєте 8 секунд – це режим додавання. При подальшому включенні пінпоінтера вибираєте програму 7.

Оновлена інформація. Додано

Все про пинпоинтере XP MI-6 збирається тут (новини, відео, тести, порівняння, різні відгуки). Плюс на сторінці енциклопедії копача По XP MI-6 є додаткова інформація.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина