блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Тест Minelab PRO-Find 35 у справі (порівняння зі старим). Батлкоп

У вас є пінпоінтер? Що буде з ним, коли в одній ямі виявиться монета і цвях? Впораєтеся, або рятуєте перед таким складним тестом? У вас напевно пінпоінтер Старий, а ми сьогодні говоримо про новий Minelab PRO-Find 35. Дуже цікаво, чи здатний він стати справжнім помічником копача? Щоб без помилкових спрацьовувань, по-чесному з економією часу, без прихованих грошових втрат, і головне краще старого. Для справжніх копачів: тест порівняння Minelab PRO-Find 35 на практиці. Новий Поінтер Minelab робочий, або марна пищалка?

Про старому пинпоинтере Minelab PRO-Find 25 склалися думки різні, комусь не подобається, хтось навіть захоплюється ним. Але це вже не важливо, Старий пінпоінтер сьогодні потрібен тільки для одного-порівняти з новим, і… Терміново потрібна ваша думка. Варто купувати, чи краще взяти конкурента?

Нагадаю, цієї осені (2017) виробник Minelab випустив кілька новинок, є серед них і пара пинпоинтеров – супер дешевий Minelab PRO-Find 15 і мега дорогий Minelab PRO-Find 35. Пинпоинтеры виявилися не схожими на вже існуючі (як у конкурентів, пинпоинтеры Fisher F-Pulse і Teknetics Tek-Point, теж новинка 2017). Плюс, пинпоинтер Minelab PRO-Find 35 з досить унікальною функцією, у нього є дискримінація.

Все про Minelab PRO-Find 35 збирається тут і тут. І хто читає блог МД-Арена, обов’язково дізнається правду про новий пинпоинтере, і дізнається її першим!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина