блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Тест Minelab X-Terra на купку монет. Відео

Ніколи не вважав себе знаючим про коп все. Навпаки, завжди готовий сприймати тонкощі приладового пошуку. Як раз той випадок. Я цього не знав!

При певних умовах, металошукач Minelab X-Terra 705 може легко пропустити мега мета. Наприклад стопку-залипуху мідних монет. І хоча я свій кошель підняв, будь заліпуха одна – шанс пройти повз був. Дивимося відео, як Minelab X-Terra 705 реагує на купку монет, і як не пропустити таку знахідку.

Ще один великий тест Minelab X-Terra 705. Який відгук у різних монет, як X-Terra 705 бачить золото, і є тест на купку монет.

Ефект серйозний, по любому доведеться враховувати в пошуку. Обов’язково перепроверю його на інших МД і котушках. Є у мене деяка впевненість, що Моно котушка Аськи 250 побачить залипуху по-любому. Правда це, чи я помиляюся – все буде в цій мітці (заради цього тесту не буду я розмочувати цю залипуху міді, почекає).

Відео піднятого кошеля міді тут. Дуже часто радять мета перевіряти носом котушки. Може це і так. Але я думаю це актуально для котушок DD, і тільки носом. Наприклад, відео на краю котушки Garrett AT PRO цінність VDI на окисленому залозі завищується.

Інша інформація по Minelab X-Terra 705 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина