блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Тест Rutus Alter71. Новинка 2016 (+)

Нахабні новачки наступають… На одній і тій же котушці плавне зміна частоти 4-18 кГц. Статичний, динамічний, і змішаний режими. Змінна швидкість відгуку. Бездротові технології. А може поляки обігнали всіх Garrett, Minelab, Fisher, XP, разом узятих? Дивимося відео, тест на поділ польського металошукача Rutus Alter71.

Восени 2016, поляки викотили металошукач новинку – Тест Rutus Alter71. Я намагаюся згадати… Є інший детектор, здатний плавно (майже плавно, з кроком 0.2 кГц) змінювати частоту в діапазоні 4.4-18.4 кГц?

Частота в 4 кГц це круто. Спробуйте на вашому металошукачі провести такий тест – візьміть стопку мідних монет, і ребром проведіть під котушкою. Якщо у вас не Minelab E-Trac або Minelab CTX 3030, ви отримаєте чорний відгук. А адже це мідні монети. Таку мету (в такій конфігурації, типу гаманець), впевнено бачить тільки низька частота.

rutus-alter-71-01

Проте… Ходити весь час на низькій частоті, на мій погляд, неправильно. В пошуку по старовині, використовувати її треба тільки на добивання.

Низька частота є ще в Minelab X-Terra 505-705. Тільки для її застосування, потрібна інша котушка. По грошах, від $ 100 і вище. Варіант Rutus Alter71 повторює підхід XP Deus, зміна частоти не вимагає зміни котушки (XP Deus не може змінювати частоту плавно, тільки кілька фіксованих значень).

Rutus Alter71 може працювати як статичному, так і в динамічному режимах. Плюс, є змішаний режим. Що таке змішаний (статика + динаміка), я не знаю. Можливо, це режим схожий з роботою металошукачів для золота.

rutus-alter-71-02

Є бездротовий інтерфейс для зв’язку з телефоном. Обіцяють супер швидкі бездротові навушники (відгук в навушниках без затримки).

Налаштування на грунт, швидкість роботи, фільтри, Target ID на 120 значень, графіки, настроюється дискримінація, чутливість, підсвічування екрану.

Оновлена інформація. Додано

Розпакування і комплектація Rutus Alter71. Тягне металошукач на ціни від $700?

Оновлена інформація. Додано

Меню управління металошукачем… Найцікавіше

Практичний коп з Rutus Alter71

Оновлена інформація. Додано

Тест глибини Rutus Alter71 на штатній котушці по повітрю

Ще один Nail Board тест металошукача Rutus Alter71

Якщо все, що заявлено виявиться правдою – Rutus Alter71 реально цікавий. Я вірю в прориви нахабних новачків. Хто 3 роки тому чув про виробників Makro і Nokta? А тепер це впізнавані бренди (майже).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина