блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Тест Teknetics T2 Classic (новий) на поділ

Як правильно робити тест на поділ, в дискримінації або в режимі Всі Метали? З одного боку, більшість копачів відсікає чорне залізо, і є сенс робити тести в дискриме. З іншого, такий тест спочатку ущербна. Дивимося, Teknetics T2 Classic на поділ.

начебто все круто, Teknetics T2 Classic показав робочий результат. Але особисто у мене залишився осад. Справа в тому, що я пробував Teknetics T2 (ще старий, до оновлення) – металошукач дійсно ділив знахідки, тільки… і цвяхи, і монети, всі були з однаковим відгуком, невиразні на слух. Про VDI говорити немає сенсу, при такій конфігурації мети, значення буде стрибати.

Ось такий він, оновлений Teknetics T2 Classic. В Америці класична версія зараз коштує $500. Все про металошукачі Teknetics T2 збирається тут. Головна особливість детектора в тому, що на нього дуже багато підробок. Їх кількість зашкалює, купити справжній оригінал непросто. На сторінках копацької енциклопедії по Teknetics T2 є додаткова інформація (параметри, характеристики, інструкція російською, список сумісних котушок).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина