блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Тест Whites MX Sport на поділ. Сталося незвичайне

Виробники металошукачів визнали monte’s Nail Board Test. Подія дійсно незвичайна, до цього дня МД виробники наполегливо ігнорували реальні запити Копачів. Першим сміливцем став Whites. Тест детектора Whites MX Sport на різних котушках. Оцініть відвертість Whites!

Тест Whites MX Sport на поділ у форматі monte’s Nail Board Test. На тесті котушки Detech 7 DD, Detech 13 DD Ultimate, White 950 (Mono), Whites 10 DD (штатна котушка), і Whites 6×10 DD. Зверніть увагу, під час тесту демонструється не тільки проводка котушки, але і сам дисплей детектора. Можете дивитися який VDI і сегмент графічної шкали дискримінації.

Для тих, хто не хоче або не може дивитися відео тест – результати тесту. Оцініть відвертість Whites, і ретельність проведення тесту. Все вирахували за відсотками, і не побоялися показати результат.

Тест детектора Whites MX Sport на різних котушках

Як ви вважаєте, цей тест в плюс металошукачу Whites MX Sport? Підхоплять ініціативу інші МД виробники? Або тільки Whites буде говорити про те, що хочуть дізнатися копачі про металошукачі?

Все по Whites MX Sport зібрано тут (різні тести, порівняння, секрети копа, і відгуки). Плюс, на сторінці Енциклопедії Копальника Whites MX Sport є додаткова інформація (інструкція російською, параметри, характеристики, різні вибірки, ремонт детектора, і багато іншого).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина