блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Точка копа Трактир (корчма). Знайти не биту і радіти

Зовсім недавно в статті блогу МД Арена шукачам наполегливо рекомендувалося гарненько подумати над пошуком на стародавніх млинах. Не захотіли? Ну так ось вам ата-та: наші колеги кілька років тому, як недавно з’ясувалося, знайшли Млинок одну в лісі. І били вони її в тиху ці роки і битимуть далі. Звичайно шмурдяка там просто завались, але і хороший бонус! Сотні монет (не рахуючи іншої цікавої сопутки типу пуг, пряг, хрестиків, ладанок і т. д.)! А скільки там ще всього під залізним килимом!? Ось я і думаю, писати вам про трактири або самому ломануться на коп, збиваючи в поспіху лопатою зустрічні дерева?

Адже корчма – це найкраще, що може статися з шукачем. Велика кількість монет сконцентрована на порівняно невеликій площі-це вам не ярмарки. Номінал монет (та й розмір природно) в основному великий. Адже відвідувачі трактирів і заїжджих дворів, при яких ці трактири і були, в далеку дорогу не дрібниця брали з собою. Але рублі! Трактирники-багаті і загадкові особистості. Дуже багаті. Тому ймовірність підняття скарбу різко збільшується. Особисто я знаю пару-трійку чоловік, відшукали скарби корчмаря недалеко від корчми. Загалом – жир!

Знайдіть і пригощайтеся, панове! ДО РЕЧІ трактир походить від латиньского «tracto» – пригощаю. За старих часів це Готель, Заїжджий двір з рестораном, харчевней; пізніше-ресторан нижчого розряду. Хоча особисто я завжди думав, що трактир походить від слова «тракт» (дорога), при якому шинок і функціонував, даючи подорожньому нічліг, вино та їжу, а господареві-шинкарю – некислий бариш.

І за традицією-як зрозуміти, що ви врилися в корчму? Дуже просто. Це домовик пагорб (печище) або домове пляма з великою кількістю кераміки і головне – битою скляного посуду і пляшок (з товстого скла). Але це не факт. Якщо це був древній шинок, то скла там мало. Адже назва “шинок” і пішла від того, що наливали алкоголь відвідувачам (особливо особам у хмелю) в обрізаний у вигляді склянки і спеціально висушений шинок! Адже скляний посуд був дорогий в ті часи, на п’яних випивок не напасешся. А так дешево і сердито – сушений шинок. На корчмах, які прожили довго є бита цегла і віконне (дуже тонке) скло. Також буде достатня кількість кінської збруї, хрестиків і пуг.

Де ж і як відшукати заповітний значок (гурток з прапорцем) на карті і в чистому полі? Та на перехрестях доріг (особливо великих, державних і зручних). Відшукати на місцевості такі перехрестя часто неважко, так як сучасні асфальтові дороги в переважній більшості випадків прокладені по Старих Дорогах і шляхах. Для корчми критично наявність джерела води. Корчма тяжіє до жвавих місць, нехай це навіть і в лісі. Без руху ніяк. У старовинній періодиці інформація в основному про міські трактири і вона вкрай мало. Але пошукати інфу можна і в архівах, якщо це по ходу дій (паралельно до інфе по ярмарках).

Дуже показовий випадок, коли хлопці все ніяк не могли знайти корчму на березі річки. Знайшли якийсь будиночок з невеликою кількістю монет і били його кілька років, думаючи, що знайшли бідну корчму. І ось в один прекрасний день, коли монети на тому будиночку ваще вичерпалися, камрад один вирішив прогулятися і відійшов убік метрів на триста. Там і була шукана раніше корчма. Там було Ельдорадо!

Інші хлопці теж марно шукали корчму в полі кілька років. Коли в один виїзд раптом одному камраду зустрівся в поле пастушок. Розговорилися, камрад той візьми та й запитай, а не бачив пастушок биті горщики і посуд в полі. І виявилося, що трохи осторонь від того місця, яке поїздили наші шукачі, пастушок бачив безліч битих черепків. І там було Ельдорадо!

Особисто мене якось застебнуло на пошуку саме трактирів. Багато Я часу вбив, але отримав таки свій досвід. Я обрав всі значки, що позначали корчму, в нашій Катеринославської губернії. Я об’їздив їх все в певному радіусі найближчих повітів і досить швидко і легко їх все визначив на місцевості. Але на жаль і ах. Шинкарское Ельдорадо мені застати не вдалося. Вигребли все до мене. Навіть в непролазних хащах все перекопали демони! Пара-трійка монет з кожної корчми і метрової глибини ями і місячний пейзаж – ось що мені дісталося. Ось тут я описав у вступі малех мій той трактирний результат.

Може все тому так, що їх (трактири) легко знайти і на карті і на полі (на місцевості)? Треба шукати неучтенку. Про це читайте в наступному номері нашої стінгазети. Отже засидівся я тут з вами.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина