блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Трехчастотная котушка Nel Tornado. Тест глибини

Трехчастотная котушка Nel, новинка 2015… Анонсована навесні, у продажу з’явилася тільки місяць тому… Поки що знаю тільки одного власника такої котушки (трехчастотка Nel Attack). Нарікає на вагу, є питання по глибині. Один відгук, це ще ні про що. Почекаємо-побачимо, виробник серйозний, навряд чи ці питання залишилися не опрацьовані. Дивимося відео (від виробника), тест глибини трехчастотной котушки Nel Tornado. Як різні частоти бачать монету.

Відео тест глибини. Котушка Nel Tornado 3 частоти, металошукач Minelab X-Terra 705, монету 5 копійок ЕК… НА жаль, відео було видалено (не сподобалося виробнику або копачам?). Дивимося інші.

Відео тест глибини. Котушка Nel Tornado (3 частоти), металошукач Minelab X-Terra 705, мета – срібна серга.

Відео, як працює перемикання частоти в багаточастотних котушки Nel. Як ви вважаєте, це перемикання практичне?

Виробник Nel стверджує що перемикання запатентовано, і скоро за цим патентом буде стояти черга з інших виробників… А як же XP Deus? У нього теж три частоти перемикаються. Може його вже можна засудити, за порушення патенту?

Додано. На сайті виробника, вага трехчастотной котушки Tornado – 590 грамів. Без захисту… Вага хороший (маленький), але чому немає жодного фото на вагах.

Додано. Виробник надіслав фото котушки Nel Tornado на вагах. Трехчастотка для Minelab X-Terra. Вага котушки без захисту, і окремий вага захисту.

trexchastotnaya-katushka-nel-video-test-v-grunte-01

trexchastotnaya-katushka-nel-video-test-v-grunte-02

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина