блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Трехверстовки прив’язані до Google Map

Ще один сервіс онлайн карт, в якому є прив’язані карти трехверстовки. Сервіс простий, і явно програє в рівні ресурсі ЭТОМЕСТО. Але в цьому варіанті прив’язка накладається разом з картами Google. Плюс, обіцяють в майбутньому свої карти давати скачати під Android.

Дивимося як працюють трехверстовки на Гугл картах, і запам’ятовуємо в закладках. Для вибору, де копати з металошукачем згодиться все, що пов’язано зі старими картами ))

Примітка: сервіс в плані зручності і розуміння не найкращий. Але як варіант альтернативи підійде. Базові моменти відшукалися майже відразу.

Заходимо по цьому посиланню. Бачимо таку картину… Спочатку кидає на Росію, місто Твер. Автор сервісу з тих місць.

trexverstovki-privyazannye--google-map-01

Інтерфейс що називається привіт від початку Інтернету. До речі, автор розповідає, що почав працювати зі старими картами, коли ще не було Google Map. Потикатися, вибрав для себе потрібні моменти… Рухаємо праву карту на потрібний район. Там же справа, мені потрібна супутникова карта – вибираємо її в правому верхньому куті.

trexverstovki-privyazannye--google-map-02

Якщо рухати ліву карту (трехверстовку), права стоїть на місці. Для того, щоб права карта збіглася з червоним хрестом (на обох картах) – натискаємо кнопку Центр.

trexverstovki-privyazannye--google-map-03

“Герби” перемикають доступні карти. Крім трехверстовки (зліва другий герб), всі інші карти в дуже убогому наборі. Україна, крім 3-х верстовок місцями представлена листами 10 верстовок. Але для мене це не цікаво, 10 верстовки краще дивитися в SASPlanet (тим більше з цієї програми можна відразу завантажити карту під Androzic).

trexverstovki-privyazannye--google-map-04

Скачати поки не дають, але обіцяють. Військових карт не знайшов (по Україні). Загалом середньо, зберіг як альтернативу сервісу ЭТОМЕСТО – Як завантажити трехверстовку на смартфон, і мега чудові картинки кольорові трехверстовки.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина