блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Турецький металошукач Makro Racer. Фото огляд

Вчора на коп взяв новий Makro Racer… Походив, склав перше враження, дав потримати камрадів. Вже попросили дати приміряти турецький підлокітник на Прошку і Тертку ))

Дивимося фото звіт, турецький металошукач Makro Racer в подробицях. Моменти, на які звертаю увагу, беручи в руки будь-який новий детектор. Перевіряю всі, починаючи з рюкзака, і закінчуючи надійністю болта кріплення котушки.

Рюкзак з комплектації Makro PRO Racer. Простий, але свої функції виконує. Всередині детектор, 2 котушки, фішка води, і купа всякої копательской дрібниці. При цьому в рюкзаку ще залишилося вільне місце. І виглядає він пристойно. З таким рюкзаком і в метро можна проїхатися, і в лісі норм.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-01

Всередині рюкзака є 3 секції, перегородки щоб частині детектора не терлися один одного. Плюс великий зовнішній кишеню, окреме місце для брудної котушки (це я так вирішив, для чого цей кишеню спочатку, я не знаю).

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-02

В кишеню поміщається і маленька катушка, і велика. Можна при бажанні запхнути в нього відразу обидві, але разом вони будуть дряпатися. Практичніше одна в кишені, інша на штанзі всередині рюкзака.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-03

Класика ґрунтового копа з 3-х штанг… Ох і глибоко в мені сидить практика з детекторами Garrett! Перший раз, я не дивлячись прикрутив котушку на нижню стійку навпаки (в детекторах Garrett кнопкові фіксатори в парі, симетричні, без різниці як монтувати котушку… у інших кнопковий фіксатор один, і він повинен бути знизу).

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-04

Сподобався каплезащитный чохол. Якісний (як для мд чохлів), але найголовніше просто і швидко одягається-знімається.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-05

Але чохол, є чохол. Від пилу і бруду захищає, кнопки натискаються відмінно, але екран металошукача читається гірше.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-06

Нижня штанга, місце кріплення котушки. Все як треба. Гумові ущільнювачі вух є, товстий болт.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-07

Є в мене звичка, весь час рівняю котушку про грунт. Відбувається це автоматично… Викопав яму, взяв у руки детектор, доклав котушку до грунту. Якщо в металошукачі ні гумок ущільнення, або болт погано тримає котушку – помічаю це відразу. Або котушка бовтається, або не регулюється кут (з перетянутым болтом, який в натяжці готовий лопнути в будь-який момент).

Зібравши детектор, перше що я зробив – поставив котушку на грунт, рівняючи по горизонту. У Makro Racer котушка тримається впевнено – не бовтається, кут змінюється.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-08

Реальний детектор! Я в блозі вже багато раз підтвердив свою натуру критикувати. Але тут причепитися складно. Зовнішнім виконанням і якістю, Makro Racer вражає.

Поруч з ним мій Garrett AT PRO виглядає понуро простим. І Minelab X-Terra 705 не дотягує до цього турка. Я потім зроблю порівняння.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-09

І справа не ліхтарику (він у Makro Racer є). Начебто Все теж саме, але зроблено трохи краще.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-09-01

Цанговий затискач середньої штанги. Є обмежувач ходу (щоб не зламати при перекручуванні, як в AT PRO). Фіксація подвійна – крутилка цанги і кнопкова.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-10

Цанговий затискач на верхній штанзі. Все не дає спокою цей червоний ободок. Навіщо він потрібен? Я знаю, що у виробництві будь штрих це гроші і час. Невже тільки для краси?

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-11

Makro Racer треба давати покупцю в руки… Хто має хоч якийсь досвід з іншими детекторами, оцінить відразу. Товариші по копу вже запропонували зняти цей підлокітник, і приміряти на Прошку з Теркою (ідея хороша, обов’язково спробую).

Рідко зустрінеш підлокітник, який зовсім не придатний для копа (є такі, наприклад, Minelab Go-Find). Але майже всі підлокітники просто виконують свою функцію. Цей підлокітник ще й зручний. Може розмір (він крупніше) або форма, може всередині рука не ковзає, а швидше за все всі разом.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-12

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-14

Під підлокітником крутилка включення (вона ж гучність) і роз’єм для навушників з гумовою заглушкою.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-13

Знизу динамік і батарейний відсік. Напевно без чохла шукати не варто… При викопуванні ями, кладучи детектор на грунт, грати динаміка може потрапляти бруд, пил, і ймовірно волога. Врахую.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-15

Харчування Makro Racer – 4 батареї АА. У моєму випадку це 4 акумулятора, які йшли в комплектації PRO (разом з зарядкою на 220 і 12 вольт, зручно, для цього виходу заряджав акумулятори в машині).

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-16

Ніяких претензій до роз’єму проводу котушки в блок. Провід товстий, роз’єм встромляється легко, фіксуюча гайка. Під блоком тригер режиму пиноинт. Після класики центральної кнопки, до нього ще треба звикнути. Вірю що такий курок зручніше.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-17

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-18

А ще доведеться звикати до бічного меню. На панелі Makro Racer всього 4 кнопки, і зібрані вони під великим пальцем. А як бути лівшам?

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-19

У Makro Racer звичайний екран. Монохромний, на прямому сонці достатня читаність. Розмір відмінний, великий екран це плюс.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-20

У комплектації Makro PRO Racer йде друга котушка DD снайпер. Є місця, де ми її перевіримо!

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-22

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-23

Це тільки перший вихід з Makro Racer. За великим рахунком розповідати поки нічого, звикаю, дивлюся як реагує на цілі. Перше враження – металошукач працює як треба. Походжу з ним кілька днів – зніму відео, виділю особливості, і порівняємо з Garrett AT PRO і Minelab X-Terra 705.

tureckij-metalloiskatel-makro-racer-21

Дивимося відео, тест Makro Racer на поділ (здивував!). Більше фото Makro Racer – тут. Що в коробці з детектором комплектації PRO. Фото котушок без захисту. Зарядка, навушники з перехідником (на цей коп поки навушники не брав, але в коробці вони є).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина