блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Турецький пинпоинтер Makro Pointer. Фото огляд

Магазин Фортуна подарував пинпоинтер Makro Pointer… Сам здивований. Прикол в тому, що подарунок викотили без жодних умов. Тільки для того, щоб заповнити прогалину в нашій базі знань з пинам. Є на МД-Арена така біла пляма. Пинпоинтер реальний, а інформації про нього немає. Ось і дізнаємося, який Makro Pointer на ділі. Дивимося фото огляд, що в коробці з пинпоинтером, перше враження. Цікаво, турки спеціально придумали кнопки зверху? Для надійності?

Коробка Makro Pointer… І хоча всі серйозні піни йдуть в коробках, все одно це плюс. На пам’яті, без коробки продають тільки Fisher F-Point і китайця TX 2002.

makro-pointer-01

А всередині коробки ось такий кейс… Приємна добавка до пинпоинтеру. Жорсткий Кейс, є петлі для кріплення ременя через плече ремінь йде в комплекті).

makro-pointer-02

Може хтось і буде возити у цьому кейсі свій пинпоинтер. Але у мене на нього інші плани. Ущільнювач (в якому лежить пинпоинтер) виймається. Відмінне сховище для батарей, запасних болтів та іншої копательской дрібниці.

makro-pointer-03

Комплектація Makro Pointer. Пинпоинтер, 2 насадки на робочу поверхню (одна гладка, друга з ребрами), сумка для знахідок (класна, точно така ж йшла з детектором Makro Racer), чохол для пинпоинтера з кріпленням на пояс, батарея Крона і ремінь для кейсу.

makro-pointer-04

З одного боку класика пинпоинтеров – круглий, форма цілевказівника, зверху кришка закриває батарейний відсік.

makro-pointer-05

З іншого, Makro Pointer здається досить пухким (після пінів Garrett і MarsMD, якщо до цього ви тримали в руках лише Minelab або Whites TRX – товщину не помітиш).

makro-pointer-06

Для кого-то є перевагою світлодіодне підсвічування? Є – добре. Ні – ну і добре. У Makro Pointer вона є. Світлодіод прихований під лінзою (пластикової). Найголовніше – підсвічування вимикається, і це мені сподобалося.

makro-pointer-07

Управління на кришці батарейного відсіку, до цього треба звикати… 2 кнопки. Увімкнути-вимкнути, вибрати чутливість (4 рівня), режим звук+вібра і тільки вібро, включити-вимкнути підсвічування. Насправді нічого складного немає, пару хвилин погрався і всі комбінації запам’ятав (кожна кнопка має свою комбінацію – коротке натискання, довге, подвійний клік).

makro-pointer-08

Кришка батарейного відсіку не суцільна (як думав). Кріпиться воно кільцем. Зручно це чи ні? Як по мені – без різниці, лише б пін був надійний і працював як треба.

makro-pointer-09

Цікаво, турки спеціально придумали кнопки зверху пинпоинтера? Товариш з мега стажем стверджує, що такі кнопки більш надійні (чим збоку). Менше потрапляє бруду, не труться рукавичкою, менше шансів випадкового включення. Може це і так, подивимося.

makro-pointer-10

Харчування Makro Pointer – 9 Вольт, батарея Крона. Зверніть увагу, як батарея сидить на своєму місці…

makro-pointer-11

Перше, що прийшло мені в голову – а що буде, якщо на її місце засунути акумулятор, ребра якого рівні? Ха! Акумулятор зайшов як рідний. Само-собою і пинпоинтер від акумулятора теж заробив.

Змінні насадки. Цікаве рішення. Я такі вперше побачив саме на Makro Pointer. Рішення корисне, ніс піна постійно дряпається. Якщо я не знімаю відео, майже завжди ніс мого пинпоинтера замотаний ізолентою. Без захисту, пін за кілька копів перетворюється на подряпану палицю-копалку.

makro-pointer-12

Змінні чохли одягаються-знімаються без напряга (очікував набагато тугіше). З боків є 2 засувки. Єдине за чим треба стежити, щоб під захистом не накопичувалася волога. Насадки сподобалися, були б вони ще кольорові (як в турецькому брата, Nokta Pinpointer), тоді взагалі було б супер.

makro-pointer-13

Чохол для пинпоинтера… Я не сприймаю м’які чохли. Особисто мені, для піна потрібна кобура. Щоб, однією рукою дістати, однією рукою загнати на місце. Кріпити де завгодно (не тільки на поясі), при цьому щоб кобура (чохол) не зривалися при діставанні піна.

makro-pointer-14

Чохол Makro Pointer звичайно як вирішує проблеми. Якщо немає іншого, на перший час вистачить. Але назвати його найзручнішим не можна. Я вже спробував – пинпоинтер поміщається в класичну кобуру Garrett і MarsMD (зараз на мою піни МарсМД йдуть з іншого кобурою, шкіряної… до цього, була краще).

makro-pointer-15

Сумка для знахідок. Дрібниця, але гарний аксесуар. Я в такому кисете, на копі ношу запасні батарейки і болт котушки. Можна звичайно використовувати і для знахідок, хто як звик. Я свої знахідки просто ссыпаю в кишеню.

makro-pointer-16

Ремінь для кейса, через плече. Не здумайте розрізати стяжку, яка його тримає! Це стяжка на липучці, і призначена вона для закріплення дроту на штанзі металошукача. Ще одна дрібниця, але з таких копательских дрібниць складається гарне враження.

makro-pointer-17

До питання про товщині Makro Pointer… Так, пухловат. Але все в розумних габаритах. Повторюся, якщо ви не тримали в руках пинпоинтеры Garrett або MarsMD, на товщину увагу не звернете.

makro-pointer-18

Включив Makro Pointer. Перше, що я перевірю… Не максимальної чутливості не фантомит (перевертав, стукав по носі, тряс). Ніс піна бачить по всій робочій області. Відгук гучний і адекватний. Є динаміка у звуці (при наближенні до цілі звук змінюється). Спробую цей пинопинтер на копі, і відпишуся про практичних враження (відео).

Спасибі магазину Фортуна. до Речі, вони зараз шукають кому подарувати Garrett ACE 250. Типу, вступи в їх групу ВК, зроби репост, і чекай свою фортуну… Добре придумали. Магазин нормальний, торгують офіційними приладами.

Додано. Фото Makro Pointer на вагах. Із захисною насадкою, і без.

makro-pointer-19

makro-pointer-20

makro-pointer-21

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина