блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Вага котушки Mars Discovery (!). Порівняння

Взявши на тест нові котушки Mars Discovery, я відчув, що вони досить легкі, побіжно згадавши про це в останніх фото звітах. Але писати легкі чи важкі, це ні про що, я сприймаю тільки конкретні цифри і факти. На цьому тижні закинув ці котушки на ваги… Авжеж, треба було починати саме з ваг!

Дивимося фото на вагах, вага котушки Mars Discovery в порівнянні з рідними котушками AT PRO, ACE 250 і X-Terra 705.

Mars Discovery для Garrett AT PRO

mars-discovery-garrett-at-pro-01

Нагадаю, нова котушка Mars Discovery, розміри 13 дюймів, DD, кругла, новинка 2015. А тепер на вагах рідна котушка Garrett AT PRO – Garrett 8.5?11 PROformance DD, розмір якої 11 дюймів і форма еліпс.

mars-discovery-garrett-at-pro-02

Різниця в розмірі 2 дюйма (11 і 13), а вага відрізняється всього на 16 грамів! Обидві котушки важилися без захисту і болтів.

Mars Discovery для Minelab X-Terra (2-х частотна)

mars-discovery-garrett-minelab x-terra-01

Примітка. Ця котушка 2-х частотна. Ще в цій котушці (у порівнянні з такою ж, але для Garrett AT PRO) – всі ребра залиті, для Прошки одне ребро порожнє. Повні фото звіти котушок дивимося тут – Mars Discovery для Minelab X-Terra, Mars Discovery для Garrett AT PRO.

А тепер на вагах рідна котушка Minelab X-Terra 705 – Minelab X-TERRA 10.5 DD

mars-discovery-garrett-minelab x-terra-02

Котушка з розмірами менше (10.5 дюймів проти 13) важче на 35 грам. Зважування проводилося з захистом.

Я сприймаю як є. Якщо котушка з захистом, і веду пошук з нею, значить і зважування треба проводити з захистом. Якщо захисту на котушку немає, значить її вага без неї. Зловив себе на думці – я за останній рік жодного разу не зустрічав котушки Марс, на яких стояла б захист (вони взагалі є у продажу). Я ж раніше захистами не користуюся. Не тому, що вважаю їх зайвою вагою, просто гроші шкода. І поки все норм (сподіваюся і далі буду жити без них).

Кому цікаво яку вагу для захисту котушки Minelab X-TERRA 10.5 DD, от окреме фото на вагах – 69 грам (до речі, нормальна вага, ідеальним вважаю 50 грам, важка захист доходить до 100 грам).

mars-discovery-garrett-minelab x-terra-03

Mars Discovery для Garrett ACE 150-250-350-Euro

mars-discovery-garrett-ace-01

Mars Discovery для Garrett ACE – вага котушки 535 грамів.Порівняння з рідною котушкою Garrett ACE 250 – Garrett 6.5?9 PROformance, вага 448 грам. Обидві котушки без захисту і болтів.

mars-discovery-garrett-ace-02

Відмінність у 87 грам. Але якщо подивитися на різницю в розмірах котушок – 9 дюйма проти 13, відмінність мінімальне. Наприклад, котушка Nel Tornado схожого розміру (12х13 дюймів) важить 703 грама. І ходять з ними якось руки не відвалюються. Зрозуміло, що чим легше котушка, тим краще. Схоже виробник MarsMD поставив новий стандарт ваги, для 13-дюймових котушок.

І ще… Звернув увагу, що з котушками Mars Discovery йде в комплекті інший болт (схожий на фишеровский). Ось його окремий вага – 10 грам.

mars-discovery-garrett-ace-03

Всі ці фото (і ще більше) будуть додані енциклопедію з металошукачів. Велкам, наша загальна база знань. Металошукачі, котушки, пинпоинтеры, виробники і перевірені магазини.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина