блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Велика котушка нарізає мети. Відео (здивувала)

Якби мені до цього дня, хтось сказав, що велика котушка здатна нарізати поруч лежать цілі – не повірив би. Велика котушка повинна просто вдавитися цими сигналами (так думав)… І тим більше, не розумів копачів, розсікають котушками-рулями в якості основної. Якими б вони серійними кладокопателями не були (є такі, що ходять з плямками, рубають по кладу на тиждень). Перевірив… і здивувався. Дивимося відео, говорить краще будь-яких слів. Тест великої котушки на поруч лежать цілі.

Це котушка Марс Голіаф. Думаю, такий же результат повинна показати і інша 15-ти дюймова котушка – Nel Attack. Якщо у кого є для Garrett AT PRO, перевірте будь ласка і відпишіть (дуже цікаво… зрозуміло, половина залежить від Прошки, але друга половина точно лежить на котушці).

Додано. Звичайно, ходити з великою котушкою по мусоркам – це отрута. Котушку Снайпер не переступити. Здивував сам факт, як 15 дюймів здатна нарізати мети. Спробував на 11 дюймах, ріже. Спробував 13 дюймів, ріже. Ось спробував і 15 дюймів (до речі, а котушка кругла).

На рахунок що це котушка Голіаф – немає у мене Nel Attack. Що було, з тим і перевірив. Зніміть, у кого така Nel котушка, і додамо тут. До речі, є що розповісти копачам – велкам, блог МД-Арена відкритий для всіх. Надсилайте, опублікую за вашим авторством.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина