блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Великомученик Микита Готський побивающий біса. Продано за $6140

Пам’ятайте, золотий огризок энколпиона, проданий за $1220? Був би цілий… Дорогий енколпіон не обов’язково золотий. На Ревьюдетектор копач спустив великомученика Микиту Готського побивающего біса, за $6140. Дя Микити Готського нормальна ціна?

velikomuchenik-nikita-gotskij-pobivayushhij-besa-6140-1

Енколпіон. Зазвичай це хрест, всередині якого вміщено частинки освяченої просфори або мощі святих. Класикою вважається хрестоподібна форма, але бувають енколпіони і прямокутні і круглі.

velikomuchenik-nikita-gotskij-pobivayushhij-besa-6140-2

Прості копачі (а я простий копач), будь-двостулковий хрест називають энколпионом. Насправді, не всі хрести з вмістом, енколпіони.

velikomuchenik-nikita-gotskij-pobivayushhij-besa-6140-3

Є хрест-мощевик. У таких хрестах укладені мощі святих. По своїй суті, хрест-мощевик і енколпіон, одне і теж. Але, енколпіон відноситься до наперсним хрестів (носили на грудях). А хрест-мощевик може бути як наперсним, так і напрестольным (стояли на престолі в храмі). Будь-енколпіон, це хрест-мощевик. Але не всі хрести мощевики енколпіони.

velikomuchenik-nikita-gotskij-pobivayushhij-besa-6140-4

Знахідка енколпіон великомученик Микита Готський побивающий біса. Матеріал олов’яниста бронза. Зберегти музейний. Знахідка піднята в Тульській області. Продана на Ревьюдетектор за $6140.

velikomuchenik-nikita-gotskij-pobivayushhij-besa-6140-5

Золотий огризок энколпиона, який продали за $1220 – тут. Як невеликий фрагмент знахідки може коштувати такі гроші? Реально огризок, вага 3,6 грама. І знову ж таки… Якщо є частина, повинна бути й інша. Автор знахідки все літо провів з лопатою? Все по энколпионам збирається тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина