блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Вибухнув акумулятор всередині детектора

Користуєтеся акумуляторами? У мене 2 комплекти Varta, і після таких випадків задумався. Якщо всередині бахне, збагнув би я швидко відкрити батарейний відсік, і витрусити акумулятори? Тепер напевно так. Зволікання може вбити металошукач. Спасибі коментатору Денис! Дивимося фото і переймаємо досвід, у Дениса на копі всередині Garrett AT PRO вибухнув акумулятор. Все нормально, але всім хто використовує акумулятори, варто прочитати.

vzorvalsya-akkumulyator-vnutri-detektora-1

Вчора вибухнув акумулятор, прямо в блоці At Pro, після години пошуку. Звук був такий, ніби балон дихлофоса жахнув. Блок без видимих пошкоджень, працює. Але корпус батарейної вкладки трохи оплавився. Відразу після вибуху відкрив блок Прохи, дістав батареї. Від батарей валить дим. Взовалась батарея, яка знаходилася ближче всіх до плюсового контакту. Окріп! Коли ця батарейка опинилася на землі, вона став диміти ще більше. Акумулятор Ansmann 2850. До речі сказати, акумулятори не дуже. Наскільки я помітив розряд у них швидше, ніж у інших подібних за ємності.

vzorvalsya-akkumulyator-vnutri-detektora-2

Батареям близько двох років, можна прикинути скільки разів вони заряджалися. Виходи в поле були не часто. В 8 ранку температура повітря була в нормі. Ще роса трималася на траві. Включив мд і пішов. Після години-годину п’ятнадцять …БУффф! Після вибуху мд раніше працював, але заряд показував всього одне ділення. З проблем тільки розплавлення тримає батарею пелюстки батарейної вкладки в районі контакту «плюс». Близько квадратного сантиметра. Якби вчасно не витягнув бахнутую батарею, була б дірка в блоці. Так би напевно би і сталося, якби, наприклад, в той момент мене б не було поруч з приладом. Та що якщо почуєте потужний хлопок, як можна швидше вийміть батарею. Реакція йде далі і з батареї виривається вогонь. Мені пощастило, мд живий. Змінивши на інший акум продовжив пошук.

vzorvalsya-akkumulyator-vnutri-detektora-3

А дірка таки в батарейному шахті все ж утворилася — оплавленная воронка з отвором в 7 міліметрів в діаметрі. Цікаво, це якось вплине на герметичність блоку мд? В іншому – повністю робочий мд.

vzorvalsya-akkumulyator-vnutri-detektora-4

Спасибі Денис! Все про ремонт металошукача збирається тут.

Оновлена інформація. Додано

Прикольне відео з батареями та акумуляторами

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина