блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Відео інструкція Garrett ACE 400i

Металошукач Garrett AT PRO дуже часто вважають навороченій Аською. А новий Garrett ACE 400i, вже називають обрізаний Прохором (забавне поєднання, з гумором). Дивимося нове відео від виробника – інструкція Garrett ACE 400i. Показують нові функції VDI, Iron Audio. Явно є зміни в озвучці. Але… мені здається, нові Garrett ACE 400i у нас не злетять. Кому потрібна Аська за $400? Нехай навіть і з VDI, і кряколкой.

Garrett ACE 400i по-русски

Що нового в Garrett ACE 400i… Є VDI від 0 до 99, цифрове позначення мети. Є Iron Audio, функція в режимі дискримінації на сумнівних сигналах підмішує залізний відгук.

І перше, і друге, самі по собі знахідок під котушку не додадуть. Коли сигнал копаемый, він і в Африці копаемый. Лимонадну пробку як сумнівний сигнал, я і без Iron Audio бачу (все одно його копаю). Краще баланс грунту зробили, тут явна користь. Хоча… Той же баланс грунту в Garrett AT PRO, на практиці явно програє однокласниками.

Інша інформація по Garrett ACE 400i (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

Оновлена інформація. Додано

А в цей час на заводі Garrett… Готуються до першого квітня (дата виходу нових Garrett ACE + день народження Garrett)

video-instrukciya-garrett-ace-400i-1

video-instrukciya-garrett-ace-400i-2

video-instrukciya-garrett-ace-400i-3

video-instrukciya-garrett-ace-400i-4

video-instrukciya-garrett-ace-400i-5

video-instrukciya-garrett-ace-400i-6

video-instrukciya-garrett-ace-400i-7

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина