блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Відео огляд налаштування Golden Mask 5 Plus. Це не XP Deus?

Продавець GM розповів цікавий факт. Покупці часто порівнюють металошукачі Golden Mask з XP – типу, нічим не поступаються. Причому, ця тенденція склалася за минулий рік, раніше такого не помічалося. Цікаво, чим GM5+ зможе перемогти XP Deus?

Крім вологозахищеного нового корпусу Golden Mask 5 Plus, в металошукачі додано функції – Посилення (Gain), Пороговий Фон (Treshold), Звучання Заліза (Iron Audio), Автоматичний Баланс Ґрунту, і VDI. Є зміни в тональній схемі звукового відгуку.

Головною відмінністю Golden Mask 5 Plus від звичайного Golden Mask 5, є приріст глибини. Перш за все, збільшення глибини буде помітно на дрібних цілях. За словами виробника, до 50%. На звичайних знахідках (від монети і більше), обіцяють приріст глибини до 20%.

Чому все МД виробники хваляться приростами функцій, глибини, надійністю, і кольорами? Чому ніхто не хоче пообіцяти мені приріст знахідок? Якось це не правильно. Коли я буду випускати свої металошукачі (в іншому житті), скажу так… А ось нова модель металошукача. Функцій стало менше (стара модель була однією кнопкою), але знахідок у вас буде більше на 83%. Купите?

за Відео спасибі коментатору денис! Всі металошукачі Golden Mask 5 Plus збереться тут. Загальна тема з новин, порівнянь, тестів, виробника Golden Mask – тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина