блог металошукачі, пошук

Відеокамера на штанзі металошукача

На черговому питанні я знімав відео, як кріпив камеру зрозумів… Напевно варто розповісти з картинками ))

Дивимося фото звіт, мій тримач відеокамери на штанзі металошукача. Яку використовую камеру зараз, а яку б хотів ще існує хоч і знімає як-то, але не все влаштовує). Як камера виглядає в зібраному вигляді на штанзі. Походу плюси, мінуси мого рішення, особливості при зйомки відео з копа.

Є в мене такий універсальний тримач (або струбцина, не знаю як правильно назвати). Саме ця йшла в комплекті з камерою. В оригіналі призначений для кріплення камери на кермо велосипеда.

videokamera-na-shtange-metalloiskatelya-01

Але і на штанзі металошукача стає як рідна. Плюс такої конструкції в тому, що регулюється у всіх площинах і повернути/відрегулювати можна як завгодно. Легка, камера ставиться/знімається за секунди. І сам утримувач монтується на штангу теж швидко. Мінус, не все надійно, як хотілося (китайцымля), іноді виявляєш що затягування ослабла і камера починає з’їжджати.

videokamera-na-shtange-metalloiskatelya-02

Ось так це все виглядає в зібраному вигляді…

videokamera-na-shtange-metalloiskatelya-03

Про самій камері… Купив спеціально для копа. З цього і початкові вимоги. Бажано форми “ліхтарик”, з можливістю ставити на стандартні власники, у тому числі і сторонні (наприклад на звичайну фото триногу). Стійкість до зовнішнього середовища (удари, тепемратура, пил) – звідси і намалювалася категорія екшен камери. Абсолютно банальне бажання подешевше, що обрізало клас GoPro (а дарма… треба було питання копати глибше, про це нижче). У підсумку я придбав китайську екшен камеру Глобекс.

videokamera-na-shtange-metalloiskatelya-04

Все в ній середнє… Якість можна оцінити на моїх відео (наприклад, раз, два). І на практиці почали вилазити особливості зйомки копо відео…

1. Розміщення на штанзі. Так, до покупки мені здавалося це вдалим рішенням, але почавши знімати зрозумів що такі відео дуже складно сприймати. При перегляді постійне хитання напружує очі. Плюс треба стежити щоб металошукач не перевертався або щоб камера не дивилася в грунт (на перших моїх відео так і було). Ще одна проблема – рухається в кадрі трава. На записі норм, але якщо потім залити це відео на YouTube в підсумку виходять розмиття.

Але якщо не на штанзі, то де? На голові теж не рішення, пробував… Дуже сильно заважає, під ременем кріплення парить, не видно стан зйомки, так і сам мій зовнішній вигляд з камерою на голові мене не влаштовував.

На плечі (кріпив на лямку рюкзака) – постійно їде в сторону. На руці (як годинник), ще гірше. І тут мій закордонний камрад мене просвітив – найкраще місце камери для копа на грудях! Немає постійного мелькання, вид на прилад зверху погляд. Але я вибрав камеру у формі “ліхтарика”, і її на грудях не закріпиш. А камрад ходить з квадратної GoPro, до якої в комплекті йшла таке кріплення.

2. Харчування. У тих же камер GoPro акумулятори можна змінювати. У мене камера не розбірна взагалі. Єдиний вихід (так і роблю), підключаю зовнішній повербанк. Рідного аккума вистачає десь на 50 хв, потім з повербанк (він легкий, і кріпиться там же на штанзі знизу камери) ще 3 години, при цьому камера знову зарядилася і ще плюс 50 хвилин. Частіше на коп вистачає, особливо влітку – по жарі 3-4 години і вже валишся з ніг.

videokamera-na-shtange-metalloiskatelya-05

Ось такий у мене відео арсенал )) Як-то знімає, але буду збирати бабулєти на GoPro )) Для загального розуміння речей в цьому світі – в російськомовному ютубі кожна тисяча переглядів приносить власнику каналу 1$. Зацініть скільки переглядів на каналі Дмитро Мусіхіна (гарні відео, в основному тема пошуку з металошукачем, сам дивлюся його регулярно).

Металлоискатель Nokta Makro купить Украина