блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Відгуки по Minelab Equinox 800 (vfp7). Правда без цензури +

Поки можу сказати що з наскоку перемогти пробки від пивних пляшок не вдалося. В ідеальних умовах і невеликій глибині пробки від пивних пляшок можна озвучити «залізом» на краї котушки, але це в ідеальних умовах, а на реальному копе я б такі сигнали не став ігнорувати.

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

Поклав поряд обручку і… отримав точно такий же сигнал як від пробки, від самого ходового» Жигулівського ” пива, з усім, що випливає з цього.

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

Зараз поставив детектор на зарядку, та й в ніч два дні працювати, так що скоріше за все в понеділок впритул займуся пошуком методу ідентифікації пивних пробок, так як на моїх пляжах укопаєшся якщо піднімати все підряд.

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

Додам так що клавіша швидкого виклику користувальницької програми» абсолютно далеко не «швидка» — пальцем правої руки до неї не дотягнешся при всьому бажанні, так що Стіву можна побажати успіху в його нелегкій справі про локшину. На цьому фото видно що палець не дотягується до цієї кнопки, як би я його не тягнув:

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

Кнопки на передній панелі розташовані дуже зручно:

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

Развесовка детектора не дуже хороша, котушка тягне вниз і детектор клює, але в принципі не критично. З котушкою в 15″ чекаю що буде звичайно жорстко, але можна буде згадати про розвантаження або ж хоча б повісити повербанк і пинпоинтер на підлокітник. На цьому фото виділив платівкою місце де проходить центр ваги:

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

Зона охоплення на махах при максимальній довжині штанги вражає, можна буде досить швидко обстежити великі площі при розвідці. Так само відповідно штанга Нокса підійде людині з будь-яким ростом. Підлокітник трохи широкуватий, рука в ньому бовтається і буде при тривалому копі набивати синці. З цим моментом треба буде подумати як звузити ширину підлокітника. На цьому фото видно щілину між рукою і підлокітником:

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

Сошка від Nokta дуже добре підходить до штанги Нокса, і очікую що буде сильно затребувана.
Єдине, я її переставлю трохи вперед, що б вона не заважала на махах.

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

Штанга не бовтається, там все чітко і не викликає ніяких нарікань. Сам детектор зроблений дуже добротно і тільки радує. На поточний момент з проблемних місць можу тільки констатувати ідентифікацію пивних пробок, і очікую що все ж буде фікс в прошивці з цього моменту.

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

Підсумую що поки в принципі мені детектор сподобався, недоліки в принципі не критичні і при цьому дуже велика ймовірність що вдасться повністю позбутися від них незабаром. Поділ і робота детектора при перевірці на швидку руку мені дуже сподобалося. Далі вже докладні тести і тоді проясняться моменти по його ТТХ і можливостям. Величезне спасибі магазину 12 Талерів за швидку і чітку доставку Нокса. Вже почав освоюватися з новинкою.

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

відгуки по Minelab Equinox 800. Перший погляд vfp7

Оновлена інформація. Додано

Подпихнул Ноксу пасатижі які давали найчистіший «залізний» сигнал на Сигнуме в цьому відео

І Нокс примудряється періодично на махах давати «кольоровий» сигнал на ці самі пасатижі … мда …
Нехай» кольорове “VDI невелике, на рівні “2”, але воно вже в “кольоровому” секторі.
Та й в мінус на трохи від нуля опускається VDI то.
Тобто можна констатувати що Нокс дико оцветняет “залізо” з усім витікаючим з цього …
Покрутив Iron Bias в різних варіантах з цієї тематики на жаль, але не панацея від оцветнения.

— На поточний момент часу зупинився на варіанті встановити Iron Bias на «4» (підібрано по повітрю, в ґрунті може знадобитися виставити трохи інше значення) і перевіряти цілі з танцями VDI, на вертикальних махах ближче до носа котушки. Далі чекати прошивку з фіксами.

ps: Попутно перевірив “заводський” БГ-як і припускав» заводський ” Баланс грунту рівний нулю у Нокса, відповідає відбудові по фериту.

Оновлена інформація. Додано

Добрався до» дощечки з цвяхами ” — тест Nail Board. Скоріше за все відео не буду знімати, лише скажу що починаються дуже цікаві моменти коли Iron Bias виставляється на 7 і вище. Хоча навіть в мануалці виробник рекомендує на смітниках збільшувати цей самий Iron Bias: -)/стор 52 мануалки:

«..У середовищах з щільним вмістом залізного сміття рекомендується більш висока настройка індикатора заліза, щоб його замаскувати. У тих областях, де ви не хочете пропустити будь-які цілі з кольорових металів серед залізного сміття, рекомендується більш низька настройка. Це призведе до виявлення більшої кількості залізних цілей та їх ідентифікації в якості бажаних цілей з кольорових металів…»

Скажу, що після цього тесту Nail Board забронюю за собою котушку на 6» з першої поставки …
Ще звернув увагу на особливості роботи параметра «Швидкість Відновлення» при цьому ж тесті — часто кращий результат виходить при низькому значенні цього параметра, за рахунок більш чіткої ідентифікації. У мануалке про це так само згадано на стор 51:

«..При використанні більш високої Швидкості Вилучення Мети може збільшуватися здатність металошукача знаходити складні цілі, це також призводить до зменшення точності Ідентифікатора Цілі і меншій глибині виявлення…»

Глибина до речі дуже сильно падає при збільшенні Швидкості Відновлення, — про це необхідно пам’ятати.

Звернув увагу на ще один момент.
Приміром зі своїх тестів я зробив висновок що параметр Iron Bias не бажано виставляти нижче «4» і вище «6»
Зверніть увагу, що в тій же мануалке виробник вказує установку цього параметра за замовчуванням для програм:
Парк1 — 5
Парк2 — 6
Поле1 — 6
Поле2-7
Пляж1 — 6
Пляж2 — 6
Золото1 — 6
Золото2 — 4

У мене виникає відчуття, що в Ноксі особливо не розженешся налаштуванням …

Оновлена інформація. Додано

Вчора не витримав і вийшов “в поле” з Ноксом. Відразу ж звернув увагу що у нього оптимізація в бік чутливості, тобто він в мультичастотному режимі дуже чутливий до ЕМ. перешкода. В тому місці де я міг Сигнум розігнати по посиленню майже до максимуму, на Ноксі використовував чутливість 21 з 25 можливих.

Але найцікавіше що при цьому виставивши цей рівень чутливості більше я його не чіпав, тобто у Нокса немає такого поняття як «налаштування для ходового пошуку» і «налаштування для тіста». Відбудувався від грунту і від перешкод, підібрав рівень посилення до моменту появи фантомів, і починаєш шукати … все …
Повної інформації по його глибині у мене ще немає так як земля промерзла геть, але можу сказати що Нокс, принаймні по відчуттях, буде змагатися з Сигом на ходових Налаштуваннях.

У режимі пошуку Нокс мені сподобався, на загаженном місці з великою кількістю металломусора він відпрацював дуже чітко, навіть вдалося щось знайти, але що це за знахідка я дізнаюся тільки коли розм’якне земля.

До речі я так же зіткнувся з моментом який озвучували інші володарі Нокса — іноді на пару секунд детектор починає заливатися фантомної трелью. Телефон з собою не тримаю, так що справа в чому то іншому, можу припустити що детектор авто підлаштовується під умови.

Екран детектора до речі так само при включенні був подзаморажен на деякий час, але потім приходив в норму. Напевно все ж з ним при мінусових температурах не варто було б виходити в поле. У підсумку на поточний момент часу можу сказати що детектор у Лабов вийшов. Порівняти з Дусею або Теркою його не можу, — він інший. Він відпрацьовує по своєму, і настройками можна дуже сильно змінювати його роботу.
З того що не сподобалося:

1. Кнопка швидкого виклику користувача програми (тільки для N800, так як в N600 її немає) незручна для використання, так як доводиться активувати або її лівою рукою в якій лопата, або ж детектор тримати в лівій руці. Цей пункт в не критичний, так як судячи з усього ця кнопку в ролі постійного використання буде не актуальна.

2. Оцвітнення великого плоского заліза. Цей пункт не приємний, але поки не відомо як на реальному копі на щільних смітниках це відіб’ється. Дуже велика ймовірність що в котушці на 6 цього моменту не буде (вважається що пловина функціоналу Нокса знаходиться в котушці, і логічно очікувати, що котушка-снайперка буде оптимізована для роботи на щільних смітниках, з урахуванням великої кількості залізних цілей).

3. Дуже важка ідентифікація пивних пробок. Цей пункт неприємний і досить важливий при пляжному пошуку. Сподіваюся Лаби розберуться з цим моментом до початку пляжного сезону.

4. Тест Nail Board з котушкою за замовчуванням (11″) детектор не проходить. Чесно кажучи я ще не бачив який детектор зміг пройти цей тест з котушкою на 11″. Для щільного смітника обов’язкова буде котушка-снайперка (6″), яка очікується ближче до травня (за чутками). Звичайно хотілося б побачити диво, але фізику не обхитрити. Так що з урахуванням чіткості виділення цілей Ноксом, цей момент нівельований.

5. Развесовка детектора. Він трохи клює носом. З урахуванням його невеликої ваги цей момент не очікується критичним до моменту появи «керма». Але можна буде повісити повербанк і/або пін на підлокітник, а так само використовувати розвантаження що б усунути цей момент.

6. Габарити складеного детектора. в мій досить великий рюкзак Нокс поміщається впритул, при цьому доводиться знімати середню штангу. Обов’язково буду переносити детектор на альтернативну штангу аля Маска з Віоліті.

Ось і всі мінуси які я виявив при суворій причіпці до нього. Все інше — плюси … і їх дуже багато … На поточний момент часу мені Нокс дуже сподобався. Залишилося з’ясувати тільки його глибину і роботу на щільних смітниках (чекаю весни)/ще раз підкреслю що навскидку очікую глибину на рівні Сигнуму з ходовими настройками в звичайних грунтах/

Дякую vfp7!

Інша інформація по Minelab Equinox 800 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина