блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Відгуки про Makro Gold Racer. Як я не продав детектор

Makro Gold Racer виміняв, махнув глибину на високу частоту. Кілька разів пропонували продати. Я дійсно споживацько ставлюся до детекторів. Сьогодні у мене один металошукач, завтра два, післязавтра теж два але інших. Хочете дізнатися, як я не продав Makro Gold Racer?

Відгуки про Makro Gold Racer. Як я не продав детектор

Висока частота. Приїжджаю на биту точку копа. Це місце я знаю 9 років. Мені її злив товариш, зі словами – ми там вже все вибили, може чого за нами підбереш. Але вона продовжує жити і сьогодні. Яма на ямі, не зарослі багаторічні шурфи, тут навіть у будні козопасы спостерігають один і той же цирк – спочатку через хащі продирається міська пузотерка, з машини вивалюється бродяги, дістають лопати, і починають тупо методично перекопувати округу.

Багато точок копа бачили справжню високу частоту? Від 50 кГц і вище. Ви хочете сказати, що існують металошукачі Minelab E-Trac, Minelab Explorer SE PRO, і Minelab CTX 3030, з верхньою частотою до 100 кГц? У топку, Я кажу про чесну високу частоту.

Відгуки про Makro Gold Racer. Як я не продав детектор

Металошукач Makro Gold Racer працює на частоті 56 кГц. Ніякої універсальності, суцільна специфіка… Зі звичайними металошукачами я дуже рідко стикався з ситуацією, коли не можу пінпоінтером зловити знахідку. Занадто маленька знахідка, і пін її бачить тільки впритул. Таке можна зустріти раз за коп, і то не завжди. З Makro Gold Racer такі знахідки регулярні, деякі можна розглянути тільки в лупу.

Вирив яму з дуже чітким відгуком, сигнал в будь-яку сторону, VDI не змінюється. Був би це звичайний металошукач, однозначно приймеш за монету. Починаю знахідку ловити, а її немає. Хвилина, дві, три… Я не з тих, хто миритися з втратою часу. Але залишати недобиту яму, теж не буду. Тим більше, всі відгуки треба забирати з собою. При повторних проходах це в плюс. І що я зробив? Просто скинув цей відгук в кишеню, разом з грунтом. Вдома перебрав, виявився бронзовий осколок з чудовою тисячолітньою патиною. Розмір 1х1 мм Відправився в сміття. Makro Gold Racer на саму дрібницю дає чіткий відгук. І до цього треба бути готовим. Шматочок фольги або мікроскопічний уламок, можуть сильно здивувати.

Дискримінація Makro Gold Racer. Я вже говорив, що чарівних металошукачів майже немає? Makro Gold Racer не чарівний. Стандартна розмітка VDI 0-99, з діапазоном чорного заліза до 40. Прекрасне подхрюкивание на сумнівних відгуках (дуже допомагає). Динамічний відгук дає інформацію про глибину, і розміри знахідки. Є функція Tone Break, це коли на шкалі VDI змінюється точка зміни низького тону на високий. Мої стандартні налаштування такі: два тони, дискримінація до 10, Tone Break 40.

Відгуки про Makro Gold Racer. Як я не продав детектор

Є відчуття, що дискримінація Makro Gold Racer працює краще, ніж у інших. Як на битій точці, я за 3,5 години підняв 3 монети і хрестик? Так, монети окислені, хрестик невеликий (срібло, менше сантиметра, швидше за все дитячий), але сам факт дивує. Це реально багаторічна бита точка, сам на ній проходив не одну сотню годин. І не поле, ніякої перепашки немає (знахідки статично лежать в грунті).

Перший коп з Makro Gold Racer, У мене почався з тесту. Було великий сумнів, що металошукач бачить велику імперську мідь, та й взагалі його здатність шукати монети. Бачить добре – і велику мідь, і просто монети.

Мені подобається, як Makro Gold Racer бачить золото і срібло. Ніякі середньочастотники не угоняться. З дискримінацією Makro Gold Racer відчуваєш, якщо знахідки за спиною і залишаються, ти просто не дістав їх по глибині.

Глибина Makro Gold Racer. Наведу приклад, на копі з штатної котушкою Makro 10×5.5 DD (GR26 DD), всього кілька ям глибше багнета фискарса. Це виключно великі знахідки. Глибини у Makro Gold Racer немає.

Здатність нарізати. Деякі коментатори стверджують, тести на поділ безглузді. Мовляв, в грунті таких відгуків не буває. Сперечатися не буду. Я радий, що в природі є такі копачі. Чим більше їх буде, тим краще будуть мої копи.

Одна з властивостей Makro Gold Racer (я всі свої металошукачі тримаю виключно за якісь властивості), здатність працювати на смітнику. Дуже часто, поруч з точками копа є смітники. Копач підійде, викопає пару ям, і більше не захоче, буде на автоматі обходити, шукати де простіше.

Я не великий любитель смітників, але якщо поруч підняли дві бойові сокири КР і римську накладку на найближчу смітник можна витратити кілька годин. Повірте, копатися в ній не так вже й складно. Просто починаємо вибирати всі відгуки, і скидати їх в купу. Але стартувати на смітнику краще не з Makro Gold Racer, їм я керую вже на розрідженому п’ятачку. І мені подобається, як він з цим завданням справляється.

Стійкість до фантомам. Ранок, дике місце з травою, роса. Ставлю чутливість 75, відбудовую баланс грунту, починаю пошук. Якось незвично тихо, чогось не вистачає. Додають чутливість до 80, і все одно тихо. За підсумком зупинився на 90. Відсутність фантомів на мокру траву здивували, але ж доводилося котушкою реально косити. Є тільки спрацьовування на бічні удари, але це копальні дрібниці.

Відгуки про Makro Gold Racer. Як я не продав детектор

І до речі, рідна котушка мильниця в траві розсікає добре. Треба тільки стежити за брудом. Налиплий зверху або знизу бруд, сміття всередині захисту-ймовірна причина фантомів. І коли котушка суцільна і мокра від роси, зверху збирається чимала добавка грунту, як в кузовок.

Пляжний коп. Особисто у мене, металошукач Makro Gold Racer на морському пляжі не виявив жодних переваг. Так шукає, але якість пошуку на рівні Makro Racer 2. Для пляжу годиться, чим краще – я нічого сказати не можу.

Універсальний металошукач.  хороша дискримінація, відмінна нарізка, просте і зрозуміле управління, легкий. Кращий металошукач на всі завдання? Не хрону це не найкращий… У Makro Gold Racer немає універсальності. Глибина посередня, швидкість пошуку низька, пилосос дрібниці. Детектор виключно для добивання вже розвіданої точки копа. Ну і само собою для золота, він так і називається – Золотий Гонщик.

Відгуки про Makro Gold Racer. Як я не продав детектор

Все про металошукачі Makro Gold Racer збирається тут (новини, відео, порівняння, відгуки і думки), і тут (характеристики, параметри, список котушок).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина