блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Відмінності Minelab Equinox 800 і Equinox 600. Різниця є?

Ціна питання $250. Саме така різниця у вартості металошукачів Minelab Equinox 800 і Minelab Equinox 600. Хочете дізнатися в чому реальна відмінність між детекторами, і коштує ця різниця заявлених (виробником) чималих грошей. Сьогодні в блозі МД-Арена розповідають правду. Поїхали!

Якщо Minelab вмів говорити на питання – Яка різниця між собівартістю Minelab Equinox 800 і Minelab Equinox 600, вам відповіли… Ніякої різниці немає. Витрати на виробництво металошукачів Equinox 800 і Equinox 600 однакові.

Формально металошукач Equinox 800 відрізняється від Equinox 600, наявністю режиму для пошуку самородного золота, розширеними настройками, і бездротовими навушниками в комплекті. Але це тільки формально. Ті ж бездротові навушники будуть працювати і на Equinox 600. Розширені налаштування і пошук золота не для всіх. Загалом, як і скрізь, є нюанси.

Почнемо з пляжного пошуку. Многчастотность ніяк не допоможе для пошуком на морському пляжі. Прав коментатор E. T., якщо потрібен потужний металошукач для морського пошуку, купить PI детектор. Брати Minelab Equinox тільки через придатність його до пляжного пошуку немає сенсу. І головне, обидва металошукача Equinox 800 і Equinox 600 на морському пляжі будуть працювати однаково, з рівними можливостями.

Тільки не треба думати, що режим Gold (додаткова програма пошуку металошукача Minelab Equinox 800, робота на частотах 20 і 40 кГц яких немає в Equinox 600) вам якось допоможе на солоному пляжі. Ні, не допоможе. Висока чутливість до дрібних цілей на кордоні з чорним залізом дасть вам велику кількість позитивних відгуків… дрібні шматочки фольги (яких на морському пляжі багато-багато). Через кілька хвилин цього режиму, ви просто відмовтеся вести пошук.

яка відмінність по справжньому важлива. Хороший копач не дивиться на екран металошукача. При правильному звуковому відгуку, це легко. У детекторі Minelab Equinox 800 настройка звукового відгуку не просто розширена. У порівнянні з Equinox 600, в 800ой моделі зі звуком відгуком можна робити все. Змінювати тональність, змінювати точки зламу тональності, розширювати або звужувати діапазони тих чи інших груп металів. Повірте, тема серйозна. Якщо ви знаєте про що йде мова, не пропустіть цей пункт.

З інших відмінностей Minelab Equinox 800 і Minelab Equinox 600. У 800ой моделі підсвічування екрану регулюється, її можна зробити яскравіше або менше. У 600ом є підсвічування екрану не регулюється (тільки включити і вимкнути).

У Minelab Equinox 600 відбудова від перешкод працює в автоматичному режим. У Minelab Equinox 800 параметр шумозаглушення (відбудови від перешкод) можна регулювати.

Обидва металошукача дозволяють зробити налаштування швидкості відгуку для поруч лежачих цілей (нарізка на смітнику, аналог реактивності в XP Deus). У молодшій моделі є 3 швидкості, в старшій 8.

Обидва металошукачі працюють з пороговим тоном. Але відрегулювати цю функцію можна тільки моделі Minelab Equinox 800.

Ще в Minelab Equinox 800 є окрема кнопка швидкого перемикання у програму пошуку. Дрібниця? Повірте, дуже зручно для повторної перевірки сумнівних відгуків. Equinox 800 включає в себе 8 програм пошуку (2 користувальницькі), Equinox 600 лише 6 (2 користувальницькі).

Різниця в $250 велика. На ці гроші можна купити хороші підводні навушники, і хороший підводний пінпоінтер. Подумайте над цим.

Все по новому металошукачу Minelab Equinox 800 збирається тут (новини, тести, порівняння, думки, відгуки). Плюс, на сторінці Енциклопедії Копальника Minelab Equinox 800 є додаткова інформація (список котушок, характеристики, параметри, інструкція користувача, багато іншого що треба знати перед покупкою детектора). Все по металошукача Minelab Equinox 600 зібрано тут і тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина