блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Він копав царські могили і попалился. Знахідка

На аукціоні копачів спустили знахідку Ауреус Каракалли… насправді, назва монети Ауреус Каракалли – звучить приблизно також, як і рубль Горбатого. Цікаво інше. Чорним копом промишляли задовго до нашого часу. Якщо точка копа хороша, навіть імператори не відмовляли собі в задоволенні подзвеніти знахідками. Царські могили – нормальна точка? Моторошна історія, як копач Каракалла поїхав вибивати царські могили і смертельно попалился.

monety-krestik-samovar-topor-dorogie-naxodki-01

Знахідка – Ауреус Каракалли. Матеріал золото, вага 6,92 грама… насправді, назва монети Ауреус Каракалли звучить приблизно також, як і рубль Горбатого.

monety-krestik-samovar-topor-dorogie-naxodki-02

Жив на землі імператор Цезар Марк Аврелій Північ Антонін Серпень, а кличка у нього була Каракалла. Прозвали його таким, за введену ним галльську одяг – довгий халат до землі.

Історія говорить, Каракалла був ще тим перцем – розпусний самодур. Для тамтешнього Риму, так і нормально. Тільки слух, мовляв батька свого траванул – псував імідж.

А ще імператор Каракалла був чорним копачів! Це він приїхав (з боєм) на коп в місто Арбела, Парфянського царства, і розрив могили місцевих царів. Знахідки у віз, прах царів за вітром. Цей коп і згубив Каракаллу…

Парфяни реально образилися за коп на могилах. Зібрали армію, і вже пішли відловлювати чорного копальника. Соратники Каракалла дізнавшись про цю армії, вирішили копальника по тихому заховати – імператора прирізав власний охоронець (охоронця теж прирізали на місці… кінці у воду).

З тих пір пройшло багато століть. Монета чорного копальника Каракалли, потрапила до іншого копателю – і була скромно спущена за $3087.

monety-krestik-samovar-topor-dorogie-naxodki-03

знахідок – завжди знайдете тут. Бронзового звірюку на вибитою точці копа, не пропустили? Вдалого копа! І не копайте царські могили.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина