блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Все про Makro Pointer за 7 хвилин. Відео

Всі пинпоинтеры, я ділю всього на 2 категорії… Нормальні і барахло. Пін на копі повинен економити час! Зрозуміти, який нормальний, а який барахло, це легко. Для це є всього два тіста… Пройшов – пинпоинтер нормальний. Ні – в топку такий пін! Дивимося відео, все про пинпоинтер Makro Pointer. І хороше, і погане (без поганого нікуди, ідеального пинпоинтера ще не зробили). Запасайтеся попкорном і велкам в копательский кінозал.

Поправки до відео… Якщо не знімаю відео, я дійсно мотаю пін ізолентою. Для відео – все без захисту, щоб було видно з чим копаю (я соромлюся свого колгоспу). Без захисту, мій пін перетворився б на палку-копалку вже через місяць. А так, бадьоренько ще виглядає.

На відео чохол не від Garrett… Це старий чохол-кобура MarsMD. Вони однакові з гарретовскими. До речі, краще цієї кобури для пинпоинтера я ще не зустрічав.

З приводу м’якої кобури Makro Pointer і чому вона мені не сподобалася…

vse-o-makro-pointer-01

1) Дістаючи пинпоинтер однією рукою, якщо не притримувати цю кобуру – майже завжди вона зривається з ременя. 2) З-за того що кобура м’яка, вона часто “схлопнутая” (особливо, коли висить на поясі). Загнати в неї пін однією рукою проблематично. 3) При активному копе, пинпоинтер з цієї кобури випадає.

Кейс дійсно класний. Самі по собі такі аксесуари в господарстві не з’являються. І бонус до піну нормальний.

vse-o-makro-pointer-02

Я сгрузил в нього батарейки, болти для котушки, аптечку та іншу копательскую мелочовку. Те що треба.

Ще у відео не потрапив наплічний ремінь для кейсу. Я його на коп не брав. Його фото є тут. Майте на увазі, ремінь зібраний стяжкою. Не ріжте її. Це стяжка (на липучці) для фіксації кабелю на штанзі котушки. Корисна штука.

Спасибі магазину Фортуна. до Речі, вони зараз шукають кому подарувати Garrett ACE 250. Типу, вступи в їх групу ВК, зроби репост, і чекай свою фортуну… Добре придумали. Магазин нормальний, торгують офіційними приладами.

Фото огляд Makro Pointer тут. Подивитися усі записи пов’язані з цим пинпоинтером – тут.

Оновлена інформація. Додано

Те, що я вважаю м’який чохол не зовсім зручним – суто моя особиста думка. Сьогодні почув інше – Чохол крутий, буду його використовувати зі своїм Garrett (так).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина