блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Все про Minelab Go-Find 40 за 3 хвилини. Відео

Спробував походити з Minelab Go-Find 40… На практиці, не все так погано, як очікував. І вже точно не розвалився за перші 3 дні ))

Дивимося відео, все про металошукачі Minelab Go-Find 40 за 3 хвилини. Дійсно простий і компактний. Глибина середня. При цьому відмінний екран (сподобався), нормальне управління. При позірна бідної дискримінації, насправді робоча маска пошуку виходить така ж, як у Garrett ACE 250.

Підсумовую свої перші враження. З недоліків… Неможливо шукати без фіксуючого ременя. Є сумніви в надійності пластикової конструкції. Дуже середня глибина виявлення. З плюсів… Детектор робочий і знахідки приносить. Поміщається в міський рюкзак. Простий в пошуку. Відмінний екран. Є регулювання гучності.

vsyo-o-minelab-go-find-40-01

З особливостей… Нижню штанга треба висувати до кінця, не вірте відео Minelab і продавців. На максимальній глибині точність дискримінації втрачається. Наприклад, 5 копійок ранніх рад на глибині до 20 сантиметрів, потрапили в чормет (1-ий сегмент). Мідні та срібні монети, у ґрунті бачаться адекватно.

Але найголовніше – підлокітник. При такій високій рукояті, вважайте що підлокітника немає взагалі. Дивимося фото порівняння підлокітників з Garrett ACE 250. А шкода.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина