блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Всі новинки металошукачів 2013 року

В 2013 році, виробники не тільки ховали свої металошукачі… Деякі викотили свої новинки або хоча б проанонсировались.

Дядько Гарет причепив на свій міношукач нові котушки, сказав що це спеціальний золото шукає металодетектор. Minelab подивившись на цього дядька, оголосив, що він зробить те ж саме, але ще дорожче. Teknetics випустив чергових “вбивць асьок”. А товстий Fisher не встиг за поїздом з Сантою, за чутками він збирався восени 2013 оновити весь свій модельний ряд.

Garrett

У 2013 році виробник Garrett випустив новий металошукач Garrett ATX. Випускав з великою інтригою. Спочатку запустив відео ролик, в якому крім котушки і те, що його можна помити опускати у воду, нічого не було видно. Потім і показав зовнішній вигляд. Було що приховувати…

Garrett ATX

garrett-atx

Відразу стало ясно що це не зовсім новинка, а військовий міношукач RECON-PRO AML-1000 (рідна Garrett). Може щось всередині електроніки і поміняли, але зовні відрізняється тільки котушкою.

металошукач Garrett ATX схожий на міношукач Recon PRO

Зробити з миноискателя, детектор для хобі (або пошуку золота), це не завжди погано. Той же супер сучасний профі Minelab CTX 3030, теж перероблений з миноискателя. Але він саме перероблений, з початковою базою не впізнати. У випадку з Garrett ATX цього не скажеш.

За чутками конкурентів професіоналів, у дядька Гарет зірвався великий військовий контракт, і на складах зависла велика партія міношукачів. Може завдяки цій випадковості, світ побачив нову дорогу “ключку” Garrett.

Minelab

У 2013 році Minelab відзначився незрозумілими танцями з покупцем. Спочатку року оголосив похорон Sovereign GT і Explorer SE Pro (другого вдало замінив доклавши зусиль з різними комплектаціями, конкурент XP Deus). Потім раптом викотив для України партію новеньких Эксплореров. Восени відвалив подарунки до своїх X-Terra (305-а з двома котушками!). І в кінець зрадивши своїй тактиці новинок, заздалегідь випустив анонс нового детектора SDC 2300 (з останньою новинкою Minelab CTX 3030, виробник тримав секрет до самого моменту продажу).

Minelab SDC 2300

minelab-sdc-2300-vs-garrett-atx

Зрозуміло, що це чистий відповідь Чемберлену дядькові Гарет. І базою для розробки Minelab SDC 2300 послужив явно військовий міношукач (зате можна сказати “високої надійності”). Не зовсім новинка, Minelab його тільки анонсував 2013, в продажу з 2014 року.

PRO-SWING 45

Новинка Minelab PRO-SWING 45

Ще Minelab в 2013 році викотив новинку аксесуарів для пошуку – рюкзак розвантаження PRO-SWING 45. Коли цю “штуку” побачив в перший раз (в складеному вигляді), довго тупил для чого вона потрібна. Але в зібраному стані, свідомість прояснилася.

Екзоскелет для пошуку з важкими приладами. Плюс є кілька відсіків і гачків для додаткових аксесуарів.

А взагалі для Minelab цей рік, напевно, не найкращий. Падають продажі, активізувалися китайські підробки, конкуренти нервують.

Teknetics

У виробника Teknetics теж є такі ж проблеми – і конкуренти, і китайські підробки змушують робити незрозумілі заяви. Зате може похвалитися двома новими дешманами недорогими металошукачами.

Eurotek і Eurotek PRO

teknetics-eurotek-pro

Металошукачі Teknetics Eurotek і Eurotek PRO. Вкрай прості, недорогі, в штатній комплектації йдуть рядові (не чим не видатні) котушки, та й сам вибір котушок малий. До речі, котушки у цих металошукачів один до одного не підходять.

Призначеними для викреслювання Асьок 150-250-350 з історії. Спробував у поліраз, два), думаю рано ще Асю чехлить.

Nokta RS

nokta-rs

Ще одна новина 2013, зі світу турецьких солодощів виробника – ручний пинпоинт Nokta RS. Я краще куплю собі Garrett Pro Pointer ))

XP 11 DD Deus

Котушка XP 11 DD Deus

Французький жабоед Санта пропонує для відповідальних Деусоводов покласти під ялинку нову котушку. XP 11 DD Deus (XP Deus 28 cm), новинка тільки їх мішка ХР. Трохи пізніше буде її фото звіт.

NEL Attack

nel-attack

Український виробник котушок Nel, в 2013 році випустив нову котушку – NEL Attack. Велика котушка DD, за заявленою інформації випускається для цілої купи металошукачів (різних моделей).

Сподобалися жарти на тему глибини цієї котушки, reviewdetector. Смішно ))

nel-attack-glubina-test

І дуже шкода, що в 2013 році у виробника Fisher не вийшло цієї осені стати на час “передовий машиною” виробників МД. Нехай Йолопукі йому під ялинку закине хоча б картинки нових Fisher F85. Дуже хочеться переконатися що це буде не перероблений міношукач ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина