блог металошукачі, пошук

Всі новинки металошукачів 2014 року

Особисто для мене з теми МД, найголовніша новина була, що металошукачі подорожчали в місцевих грошах. Але це тільки для мене… Для тих хто вміє заробляти, в 2014 році були і справжні новини МД.

Нові (або перефарбовані) металошукачі, котушки, пинпоинтеры та аксесуари перетворюють грунтовий металодетектор в підводний. А ще в 2014 ми китайці випустили повні підробки головних фаворитів Garrett. Тепер при покупці Аськи або Прошки треба дивитися в три ока.

Металошукач Minelab SDC 2300

minelab-sdc-2300-new-2014

У 2014 році виробник Минелаб запустив у продаж свій золото шукає металошукач Minelab SDC 2300. І хоча австралійці стверджують, що це дешман серед реальних профі, при ціні $3500+ навряд чи він буде цікавий простим любителям (Пориваєв щось придумає, скаже що це кращий вибір для новачка хоче вигнати профі з перекопанных місць). Про металошукачі Minelab SDC 2300, його фото звіті і все що пов’язані з ним – читаємо тут.

Металошукачі Fisher F19, Fisher Pro-Tech і Fisher Pro-Arc

fisher-f19

Всі хто вірили що виробник Fisher не китаєць реальний, очікували у 2014 році справжніх новинок. Наприклад, амфібії Fisher F80 і F85. Ну не потягнув він… Отримаєте переробки вже існуючих моделей.

Металошукач Fisher F19… старий Fisher Gold Bug DP у нової забарвленням (є навіть в рожевому камуфляжі, як на цьому фото). Про металошукачі Fisher F19 і все що пов’язані з ним – читаємо тут.

Металошукач Fisher Pro-Tech. Як і в попередній новинці, нічого нового. Зовнішні зміни, маркетингові пунктики. Поки про нього трохи інформації. Все що є зібрано тут.

Металошукач Fisher Pro-Arc. Суцільні ПРО-ПРО-ПРО… Той, хто знайомий з продукцією Fisher, зрозуміє яку модель виробник перефарбував в синє )) До того ж виробник дозволяє собі плутатися в інтерфейсах, може легко змішати дисплеї моделей Fisher і Teknetics. Все що є зібрано тут.

А ще Фишерлаб випустив оновлену прошивку для своїх Fisher F75. Але отримати власники приладів її можуть тільки за гроші (вони ще гарантія почали продавати, загалом жах!).

Металошукачі Bounty Hunter Lone Star Pro, Quick Draw PRO і Land Ranger Pro

bounty-hunter-new-2014

Для когось секрет, що металошукачі Fisher, Teknetics і Bounty Hunter… це насправді одна бочка? Володіє цими брендами одна компанія. Отсель і зрозуміло звідки суцільні ПРО-ПРО-ПРО, старі назви металошукачів на новий лад, і взагалі політика кручу-верчу.

До речі, для себе цю бочку розставив в такому порядку. Металошукачі Fisher це 1 сорт, металошукачі Teknetics 2 сорт, металошукачі Bounty Hunter 3 сорт. Причому цей поділ викликано не тим, як ці металошукачі приносять знахідки (як-то вони шукають все). Розділив їх за якістю виконання та надійності.

Про новинки Bounty Hunter читаємо тут – Bounty Hunter Lone Star Pro, Bounty Hunter Quick Draw PRO, Bounty Hunter Land Ranger Pro. До теми, на мою ці моделі у нас офіційно не завозяться, принаймні у продажу офіціалів я їх не бачив.

Пинпоинтер Whites TRX

whites-trx

У 2014 році в продажу з’явився пинпоинтер Whites TRX. Вже спробував його на практиці… Мега глибина, фантоми, універсальне харчування і неможливість вести ефективний пошук в горизонтальній площині. Про пинпоинтере Whites TRX зібрано тут (фото, відео, тести).

Пинпоинтер Mars MD

pinpointer-mars-md

Так з початку року в продажу пинпоинтер Mars MD. Реальний пін! Я сам з ним ходжу. Як це виходить і все що я про нього думаю – зібрано тут.

Двох частотні котушки Mars MD

mars-tiger-2

У 2014 році виробник Марс МД викотив нові 2-х частотні котушки для Minelab X-Terra… Смішно, але до цього для Тер таких котушок не існувало. 2 частоти це середня 7,5 кГц і висока 18,75. Моделі котушок Mars Tiger 12,5 дюймів еліпс і Mars Goliath 15 дюймів кругла. З останньої я вже спробував покопати.

Так, ще треба додати, що в 2014 році виробник трохи зменшив висоту своїх котушок. Дійсно небагато, без лінійки не побачити. Ніби як з цим зменшився вага котушок. Зміни торкнулися Марс Тайгер і Марс Голіаф. У 2015 році виробник анонсував новий корпус котушки Марс Снайпер.

Підводний комплект для XP Deus

xp deus-waterproof

Я в перший раз бачу офіційний від виробника, комплект аксесуарів перетворює грунтовий в підводний металошукач. Можливо французи таким чином вирішили перекроїти весь ринок підводних металошукачів )) Дивимося фото, підводний комплект для XP Deus.

До речі, в 2014 році для цього ж Деуса з’явився чудовий валізку за 100 євро (навіть не буду прикидати скільки він коштує зараз на наші гроші… прям золота валіза).

Інше

other

Я вибрав найголовніші новини металошукачів 2014, були і дрібніші… Котушка Coiltek для Minelab CTX 3030, нова комплектація Minelab GPX 5000 PRO Pack, оновлена прошивка для Teknetics T2 (яка теж тільки за гроші) і китайський пинпоинтер Deteknix XPointer (є феєричний, свиняче рожевому кольорі!).

Хочете дізнатися що буде в новому році? Велкам, очікувані новинки металошукачів 2015 року. Нехай наступний рік принесе нам більше знахідок ))

Металлоискатель Nokta Makro купить Украина