блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Whites TreasureMaster після Garrett ACE 250. Відгук

Коли ні будь бачили фуру довгомір, повністю забиту Garrett ACE? Пару років тому я бачив. Але здивувало інше… Вся фура Асьок розійшлася по регіональним продавцям за кілька годин, прямо з коліс. А на наступний день була вже інша. Як гарячі пиріжки в голод. Про продажі Garrett ACE мріє будь МД виробник. Мріють, але справжніх вбивць Асьок поки немає. В поля вийшли перші власники Whites TreasureMaster. Чи зможуть ці новинки стати реальним похоронним принцом Garrett ACE?

Копач Папа Карло надіслав відзив – перший місяць з Whites TreasureMaster. Попередній детектор Папи Карло був Garrett ACE 250. (шкода, до відкликання немає фото, вставлю кілька чужих фото, проілюструвати суть). Передаю слово Папи…

Всім привіт. Місяць тому я отримав свій Whites TreasureMaster. Є чим поділитися. Почати з поганого або хорошого? Гаразд, почну з поганого.

whites-treasuremaster-posle-garrett-ace-250-otzyv-01

Не сподобалося

Відкривши коробку, перше що мене неприємно здивувала – довжина нижньої штанги. Вона в коробці з мд лежить по діагоналі. Коробка має і так чималі розміри. Штанга ще більше. Відразу зрозуміло, в рюкзак її цілком не сховаєш. Прикрутив до неї котушку, вона стала ще довше.

whites-treasuremaster-posle-garrett-ace-250-otzyv-02

Мій старий Garrett ACE 250 розміщувався в досить невеликий рюкзак. Плюс в рюкзак саперка, і я спокійно їхав на коп в міському транспорті. TreasureMaster в цей рюкзак не влазить. Причому, не тільки нижня штанга, верхня з блоком теж. Вона набагато більше Асечной.

Варіантів два, або шукати рюкзак а-ля рибальський, або різати штангу і кохозить зчленування на різьбі. Мабуть, поки що різати не буду. На перший коп з Whites TreasureMaster я привіз цю штангу в руку, як тростину.

Друге неприємне здивування, це відсутність захисту на котушці. Тут треба пояснити. Справа в тому, що на всіх картинках Whites TreasureMaster, котушка виглядає як-би з захистом. Насправді, це на котушці такий бортик, що створює ілюзію. Зробив її виробник спеціально, або їм цей бортик для чого був потрібен, я не знаю. Факт, я на цей бортик купився. І ніби ніхто мене не обманював, а осад відразу з’явився.

whites-treasuremaster-posle-garrett-ace-250-otzyv-03

Розглядаючи цей фальшбортик імітує захист, прийшов до висновку – все виглядає не дуже надійно. Доведеться додатково колгоспів герметизацію котушки.

На коп я з собою взяв навушники. Прості, через перехідник товстий-тонкий джек. Я ними користувався на своїй старій Асьці 250. Але коп з навушниками не склався. Справа в тому, роз’єм навушників Whites TreasureMaster збоку. Вийшло, стирчить збоку штир, і коли металошукач завалюється на бік, боявся що це штир выломает гніздо.

whites-treasuremaster-posle-garrett-ace-250-otzyv-04

А й самі звуки в навушниках звучали кострубато. Благо в Whites TreasureMaster є налаштування гучності. Плавно підійшли до хорошого.

сподобалося

Whites TreasureMaster легкий! Не скажу, що ACE 250 був у мене важкий, але TreasureMaster легше.
Харчування 2 АА. На моєму Garrett ACE 250 вже пару років використовувалися акумулятори. Хто знає, в Асьці їх 4 штуки. А тепер у мене для металошукача два комплекти! Може комусь це здасться дрібницею, мене це порадувало. Прощай запасні батарейки.

Є регулювання гучності. Круто! У свій час, до старого ACE 250 довелося додавати навушники. І тільки з-за того, що в Асьці немає гучності.

Є вибір тональності – 1,2 і 4 тони. Не скажу, що це супер плюс. З тональністю мене все влаштовувало і ACE 250. Але сам факт налаштування порадував. Відчуваєш себе якщо не профі, то хоча б полупрофи (жартую, я віддаю собі звіт, який металошукач у мене в руках).

Є автоматичний баланс грунту. Думав, маркетингова фіча. Не знаю як, але начебто працює. Був на полі, де моя Аська з повною чуйкой шуміли на кожному помаху. Грішу на високу мінералізацію. Whites TreasureMaster подпискивал, але працював прийнятно.

Є VDI. А коли включаєш режим пинпоинт, на цьому місці великими цифрами показує глибину. Значення см/дюйми в Whites TreasureMaster можна вибрати (перемикаються).

Так і не зрозумів

Режим пинпоинт в Whites TreasureMaster має безглуздий звук. В навушниках його слухати неприємно. Але це добре, звикну. Іноді, в режимі пинпоинт стрілка індикації починає стрибати по півколу – хаотично, думав, що мій новий металошукач глючить. Найчастіше це відбувається, якщо TreasureMaster не чіпляє знахідку. Може не до кінця я зрозумів це мд, буду перевіряти далі.

Є пороговий сигнал. Як мені пояснили досвідчені пошуковці, пороговий сигнал – це добре. Працюючи в дискримінації, коли відгук стрибає, доводиться дивитися на курсор. Якщо курсор перескакує в чорний сектор, значить сигнал сумнівний. Якщо курсор залишається в кольоровому сектор, але сигнал то є, то немає – мета на межі глибини виявлення. З пороговим сигналом досить слухати. Поки не розпробував цю функцію.

Екран TreasureMaster начебто і великий, але контрастності замало. Трохи припав пилом, і вже доводиться вдивлятися.

whites-treasuremaster-posle-garrett-ace-250-otzyv-05

Є в Whites TreasureMaster особливість. Віднести до хорошого, чи поганого, не знаю. Звик з Аською енергійно махати. Сильно різко махати котушкою TreasureMaster не варто, монету можна і пропустити. Звикаю до плавним взмахам.

Як-то так. Однозначно, Whites TreasureMaster своїх грошей коштує. Те, що його купив – ще не пошкодував. Удачі всім на Копі!

Спасибі Папа Карло! Звіт супер.

Додано. Напевно скаче курсор Whites TreasureMaster в режимі пинпоинт, виглядає так:

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина