блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

XP Deus після Garrett ACE 250

В природі рідко зустрічається прямий перехід з недорого Garrett ACE 250, до супер профі XP Deus. Зазвичай між цими металодетекторами є ще “сходинка” (а то й кілька). Але цієї осені такий приклад був, і мотивація оновлення детектора “залізна” – Аська знайшла монету за $25K, а на виручений приз можна перейти і на Деус ))

У мене є можливість походити з обома приладами в полі. Порівняти і спробувати зрозуміти відчуття такого переходу.

Приклад, це Дима1989 (профіль Виолити), який знайшов монету з ціною 209 777 гривень (на той час ~25600$). За його словами, перейшов на XP Deus. При цьому вдалу Аську не продав, і залишив в якості запасного.

Вихідні параметри

xp deus-vs-garrett-ace-250-compare-01

Garrett ACE 250 – недорогий металошукач, ціна до $300. Практично працює за принципом “включив і вже в пошуку, через 3 дні знаєш про Асьці всі”. З налаштувань: вибір програми (одну програму можна перекроїти) і регульована чутливість. Один з найпопулярніших металошукачів.

XP Deus – професійний металошукач, претендент на вибір в ціновому діапазон $1200-2000+. У цьому приладі є майже все, чим можуть похвалитися конкуренти (немає кольорового екрану, підводного пошуку і GPS – приклад Minelab CTX 3030). Деус один з найлегших детекторів, перекриваючи всі типи і всіх виробників. Повністю бездротовий (блок, котушка, навушники).

Відкидаємо всі рекламні штуки типу “якість поверхні пластика” і “більш зручна ручка” (хто готовий тільки за це платити 1300 євро?). І щодо найлегший… При отбалансированной конструкції, 980 грам або 1300 в результаті не сильно помітно. Мене цікавить тільки реальна практична користь.

Порівняння

Перше що отримує знову спечений користувач XP Deus (який має за плечима досвід тільки ACE 250) – мега струс мозку! Крім дискримінації та чутливості, який він знайомий, Деусе додаються нові налаштування і поняття. І все це переплітається і має залежність між собою.

Спробуй Асеводу відразу пояснити як відображається крива функції комбінує активне значення Чутливості, Потужності і Поділу. Яка різниця при включенні режиму швидкої або меденой обробки )) А доведеться… Дискримінація (з виведенням VDI), настройка на грунт, зсув, мультинональность, режим Експерт.

xp deus-vs-garrett-ace-250-compare-06

Всі профі можливості XP Deus можна стиснути в кілька пропозицій. Відмінна відбудова впливу зовнішніх перешкод (электропомехи, мінералізація середовища). Висока швидкість відгуку, швидке відновлення від “сліду” попереднього відгуку. При цьому точне визначення складу металу знахідки (в порівнянні з недорогими, помиляються всі детектори). Розширена варіація з виведення інформації про знахідку і середовищі пошуку (VDI, мульти звук, значення грунту тощо). Якісне виконання і можливо більш високий комфорт пошуку (комфорт пошуку поняття “гумове”).

Конструкція

xp deus-vs-garrett-ace-250-compare-02

Особисто я, в рукавичках і товстій куртці (зараз зима) ніяк не побачив мега відмінності в комфорті пошуку між Деусом і Аською.

xp deus-vs-garrett-ace-250-compare-05

Рукоять однаково зручно лежить в обох детекторах. Підлокітник, якщо закрити очі через куртку взагалі не розрізнити (те ж саме і після години безперервного пошуку).

xp deus-vs-garrett-ace-250-compare-03

Не раз зазначав про користь і зручність плавного регулювання висоти детектора! Плавною це ще пів-плюс, головне швидкої. Щоб змінити розмір ACE 250, для цього треба повністю перемотувати шнур навколо штанги (інакше буде “пузо” з дроту).

xp deus-vs-garrett-ace-250-compare-04

В Deus цей процес простий і швидкий. Віджав фіксатор, встановив потрібну висоту, закріпив. Для місцевості, де профіль поверхні змінюється, така опція дуже корисна.

garrett-at-pro-vs-xp-deus-rev06

Котушка

На рідній котушці XP Deus – XP 22.5 DD, що очікувати порвеш аську серйозно виграєш у глибині, не варто. Якщо тупо підсовувати монети по повітрю, є невелика відмінність (Деус виграє 1-3 см, залежно від розміру монети).

xp deus-vs-garrett-ace-250-compare-07

Всі перевага Деуса (на цій котушці), в якості пошуку. Чіпляє дрібниця впевненіше, при цьому менше коливається в питанні “копати чи не копати?”. Немає помилкових сигналів (хоча і ACE 250 на рідній котушці Garrett 6.5?9 цим не страждає)

xp deus-vs-garrett-ace-250-compare-07-02

Показовий приклад. На коп-обіді, товариш в перший раз взяв у руки, подивитися меню Деуса (власний мд такий же Garrett ACE 250, виїжджає в поле раз в місяць). Після 10 хвилин натискання кнопок, з розумним виглядом промовив… О, у нього є підсвічування і регулювання гучності… Мозок власника недорого мд фізично не готовий сприймати профі можливості?

xp deus-vs-garrett-ace-250-compare-08

По темі XP Deus. Порівняння фото звіт котушки для Деуса. Що в коробці нового металошукача XP Deus звичайній комплектації. Ще одне порівняння XP Deus і Garrett AT PRO в полі. Ось тут, я зі своєї рідної котушкою 11 дюймів відчував себе трохи краще ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина