блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

XP Deus що в коробці

Давно у мене в руках не було XP Deus, я ще пам’ятаю прошивку версії 1.2 і свій страх спробувати перепрошити на 1.3. Зараз вже версія 3.2 і найцікавіше для мене – нові котушки XP 11 і XP 3428.

Якщо 11 DD стане штатної котушкою Деуса, у примари Minelab Explorer SE PRO і ще живого E-Trac почнуться великі проблеми (сподіваюся Минелаб про це здогадується). А поки що все спокійно. Заглянув в коробку з новим XP Deus – штатна котушка 9 дюймів. Фото звіт, що йде в коробці Деуса, штатної комплектації.

Комплектація

Для металодетектора XP Deus, у виробника є кілька варіантів комплектації. Мета такого розмаїття найблагородніша, порвати Minelab посилити свою присутність в діапазоні ціни 900-1600$ (однією і тією ж моделлю).

Є “дешман” XP Deus WS4, в ньому немає самого блоку (в Деусе сигнал обробляє котушка, а управляти можна і з бездротових навушників). Недорога комплектація XP Deus RC, в ній немає бездротових навушників. Штатна (стандартна комплектація XP Deus – ця у мене зараз на столі. Ці три комплектації йдуть із звичайною котушкою XP 22.5 DD (9 дюймів). І набір XP 3428, з великою котушкою (котушка в комплекті одна, XP 3428 DD).

Фото звіт

xp deus-rev-01

xp deus-rev-02

xp deus-rev-03

Здивувало те, що в комплекті йде 2 болта для котушки і 2 гумові прокладки (по інструкції, для установки котушки потрібна 1 прокладка). Є ще пара пластикових обмежувачів. Щоб не перетягувати болт на котушці?

xp deus-rev-04

xp deus-rev-05

Котушка відразу з пластиковим захистом. Хоча якщо подивитися на котушку без захисту, на її робочу поверхню, якось боязко виходити з неї “голою”.

xp deus-rev-06

xp deus-rev-07

Цей блок зараз мене “морочить” найбільше… Треба перед копом освіжити свої знання з Деусу, прилад непростий і з цілою купою наворотів.

xp deus-rev-08

xp deus-rev-09

Ті самі бездротові навушники, які дозволяють в комплектації XP Deus WS4 вести пошук без блоку металодетектора. Колега каже, що ходити з одними навушниками можна, але без “вишуканості”. Добре якщо блок ти сам відклав, але якщо купував WS4 окремо потім блок купувати дуже дорого (під ціна 700 євро? чи це він загнув?)

xp deus-rev-10

xp deus-rev-11

 

Коп 1 січня

З такою теплою погодою, поїхати покопати 1 січня треба. Дружина? Я ж розумію, Новорічні свята справа бухати сімейне… Поїде зі мною (вона ще про це не знає).

А тим більш, коли до цього Деусу є такий набір котушок! Збираюся з будь-якого…

xp deus-coils

Перша штатна, 9 дюймова. Друга новинка 2013 року, 11 дюймова. Третя мега глибинна бомба (принаймні так обіцяють), 13-ти дюймова. Ось і спробуємо на лісовому хуторі (якщо доїдемо до нього).

Подобається мені цей процес – все заряджається від USB. Це зручно! Можна зарядити від чого завгодно, і в машині у мене пара USB зарядок варто.

xp deus-change

Стоп! Тільки зараз зрозумів… А де знаменитий похідний XP подзарядник? В який вставляється одна батарейка АА. Або його немає в штатній комплектації?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина