блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Хто професійний копач, а хто ні?

Ви знаєте – хто професійний копач, а хто любитель? Відповісти на це питання зможе будь-хто, навіть далекий від нашого хобі.

Що виходить… Я, перекопавший тонни грунту, намотав по полях сотні кілометрів, тримав у руках з полтос різних металошукачів, змінює на копі котушки тільки для перевірки одного єдиного сигналу – любитель… А ось ряженный-заряджений Пориваєв виходить професіонал. Найголовніше, що це так і є.

Неважливо який досвід і мд. Відповідь проста. Хто заробляє на своєму хобі – професіонал. Хто просто проводить час із задоволенням – любитель.

professionalnyj-kopatel

Продав свою знахідку? Вже встав на шкалі профі. Далі тільки ціною вимірюється рівень професіоналізму. І не тільки знахідки, ось Пориваєв задвигает нам свої мульки металошукачі, він заробляє на своєму хобі – значить він теж профі (навіть якщо він копає в білій сорочці).

І по барабану риторика доводящая що мінус це плюс, і навпаки… Якщо був у космосі – значить ти космонавт. На землі хоч 10 скафандрів одягни, ти не космонавт. Визнаю, я – Любитель (майже).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина