блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Хто знищить Garrett ACE 250. Вбивці Асьок

Є серед виробників металодетекторів гра, називається – Вбивці Асьок… Паливо у цій грі Ми і наші Кишені. У 2015 році виповнюється 10 років, як дідусь Гарретт викотив в продаж свій супер металошукач Garrett ACE 250. Викотив і одягнув корону, по ходу легенда в світі пошуковиків.

Хто з конкурентів допоміг одягнути дідусеві корону, чому вона втрималася, асечные вбивці-невдахи, і хто таки прикінчить знамениту серію ACE… 2015, останній рік Аськи (а шкода!).

Реквієм по Garrett ACE… 2015, останній щасливий рік золотий Аськи. І навряд чи в майбутньому хтось повторити цей успіх.

З історії

Прикол ще в 1989 році випускався металошукач Minelab Eureka Ace Dual. Приблизно в той же час, у продажу вже був детектор Garrett Treasure Ace 100. І саме з цього крокодила вийшла серія, дала дідусеві щастя.

garrett-treasure-ace-100

Характерні особливості перших Garrett Treasure Ace (була ще модель Treasure Ace 200), великий незграбний блок, вага і харчування 2 штуки Крона.

Хто підняв Garrett ACE

garrett-ace-end

Дідусь Гаррет не зробив нічого чарівного… Простий прилад, з мінімальним набором функцій, сучасний вигляд, харчування АА. Без супер чутливості і мега глибини, просте управління. Але при цьому металошукач Garrett ACE 250 працював як треба. Плюс реальна надійність. Потім додалися додаткові котушки, але це вже сталося через 4 роки.

Справжніми конкурентами серії Garrett ACE (ACE 150-250, евроаська з’явилася набагато пізніше), були всього 2 проділу – Fisher F2 і Minelab X-Terra 30. Перший прийняв позицію знизу, F2 тоді коштував на 50$ дешевше. Другий заліз на Аську зверху, з ціною +50$. Виглядало це так, F2 – 315$, ACE 250 – 365$, X-Terra 30 – 415$.

Fisher F2. За каталожними характеристикам помітно краще ACE 250. Один тільки VDI вже підкидав початковий Фішер на рівень вище Аськи.

fisher-f2-foto-01

Але в полі Фішер виявився не таким простим, надійним і найголовніше результативним. Достовірність ВДІ стрибала, котушка слабка як по глибині, так і по чутливості, налаштування не зберігалися при виключенні і заміні живлення. Та й саме харчування становило застарілий підхід – 2 Крони. Хоч і конкурент, купити ACE 250, це був доброю порадою.

Minelab X-Terra 30. Цей прилад був (знятий з виробництва) реальним конкурентом, і за каталожними характеристиками, і за якістю пошуку. Якщо у кишені був зайвий зелений полтосик, звичайно треба було б брати саме Терру. При цьому зазначу, вибір ACE 250 – Terra 30, в обох випадках правильний. Результат буде в будь-якому варіанті, лише з Аською доведеться трохи більше копнути порожніх ям.

minelab x-terra-30

Можливо Минелаб порахував що дешеві металошукачі це ряска (або ще чого надумав). Крок-за-кроком вони починають дідусеві Гарретт підносити корону… Австралійці підвищують вартість своєї молодшої Терри. Причому відразу гатят +100$. Дідусь оцінив подарунок, скидає зі своєї Аськи 15$, а через рік ще -50$.

В результаті, між Garrett ACE 250 і Minelab X-Terra 305 зараз яма, з розривом у 200 бачинских (ціна на початок 2015 року: ACE 250 – 295$, X-Terra 305 – 525$). І Аська 250 продається в десятки разів частіше, ніж всі Терри разом узяті. А якщо Минелаб не став би гатити ціну? Впевнений що у виробництві обидва детектора в одному порядку собівартості.

до Речі, Fisher F2 теж зменшував ціну, але копачів це не переконало. Згодом він знову подорожчав. Кому потрібен цей F2? Коли ще у продажу є Аськи ))

Вбивці-невдахи Garrett ACE

Першим убивцею Garrett ACE назвали Whites Coinmaster. І момент коли він з’явився, був кращим (по моєму це була весна 2009 року)… На заводі у дідуся утворився затики – початок копательского сезону, а Асьок в продажу не вистачає.

whites-coinmaster-pro

Не допомогло, до осені Garrett знову завалив продавців своїми ACE, і продажу Коинмастеров впали до рівня F2. До речі, якщо б Вайтс не пошкодував на котушку 11 дюймів, можливо Коинмастер зміг би закріпитися серед дешевих металошукачів. Нормальний прилад, тільки харчування убогі, ну і котушка 8 дюймів це мало.

Другим вбивцею оголошений Teknetics Eurotek. Тільки оголошений, якщо Вайтс хоч трохи покусав дідуся і заробив якийсь плюс…

teknetics-eurotek-pro

Текнетикс просто кинув свої детектори на прилавки, і сказав що це нове покоління дешмана. Як кинув, так і лежать вони там.

Хто знищить Garrett ACE

chine-garrett-ace-250-fake-03

А доб’ють Аську китайці… днями відписався знайомий, який вже притаранил собі китайську аську 250. Це кінець! Каже що відрізнити по роботі неможливо. Все теж саме, дискрим, глибина, зовнішній вигляд. Дивимося відео.

Який металошукач буде далі…

Звичайно ж дідусь Гарретт доведеться щось робити… Може випустить Аську з підводним пошукомGarrett ACE AT), може замутить нову серію PRO ACE. Напевно доведеться міняти зовнішній вигляд, що-б не плутали з китайськими. Плюс котушка розмірами побільше.

garrett-ace-250-at

Але побачимо ми нові дешеві гарреты тільки до осені 2015 року. Конкурент Минелаб вистрелить першим, австралійці вже заряджають, поспішають до літа викотити дешман Minelab Go-Find 20… І мені здається свій шматок згасаючої Аськи вони відірвуть.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина