блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Я куплю будь-який новий детектор Minelab. Трудяги Фортуни

30 років тому, невідомий золотокопатель запитав австралійського фізика Брюс Кенді – Може той створити металошукач, що перевершує вже існуючі? Фізик відповів, так. Через два місяці Копач приїхав до Брюса, з адвокатом і великою сумкою грошей… Так з’явився Minelab.

Я куплю будь-який новий Minelab. Трудяги Фортуни

Що Ви знаєте про вибиті точки копа? Не простих точках, а там де копають золото. Розповідає копач золота Джонатан Портер з Квінсленд (Австралія). Починаючи з 1993 року, мої основні детектори це Minelab. І повірте, я купую будь-який їх новий металошукач для золота, без оглядки на ціни і характеристики. Всі мої вкладення в детектори дуже швидко окупаються. Тим більше зараз.

У 90-х, для того щоб окупити свій новий детектор, мені потрібно накопати 200-300 грам золота. На сьогодні золото коштує значно дорожче, і 100 грам з головою покривають витрати на мій новий детектор.

З будь-яким новим детектором, я вирушаю по вже пройденим місцях. І чорт візьми! Я знову знаходжу золото. Саме там, де я вже був. Технології ростуть, і новими металошукачами копати безумовно вигідніше.

Але не думайте, що раз ви купили золото шукає металошукач, ви в той же день принесете додому і вывалите перед дружиною на кухонний стіл, золотий злиток на кілограм або навіть два… Шукати золото, це великий великий труд. Витратити гроші на металошукач і спорядження, запастися здоров’ям, вибрати місце, розштовхати конкурентів, і в кінці-кінців зловити удачу за хвіст. І тільки так ви поступово почнете приносити, спочатку золоті крихти, а потім трохи побільше.

тільки по одній Австралії щодня б’ють кирками і лопатами тисячі Копачів. Зазвичай, з однієї гарної експедиції, копач повертається з золотом на $10000-$20000. Моїм кращим днем був коп, коли я за 2 години зібрав 5 кілограм золота. Тільки не питайте мене, де це місце. Вийде новий металошукач Minelab, я туди поїду знову. Додатковий кілограм золота, а може і два, мені зайвим не стане.

А Фортуна любить не тільки копачів золота. З тих пір, академік фізик Брюс Кенді теж мільйонер. Компанія Minelab стала світовим виробником приладів, пов’язаних з магнітним полем і даними, одержуваними з цього поля – міношукачі, сканери, металошукачі для хобі, золото шукають детектори.

Я куплю будь-який новий Minelab. Трудяги Фортуни

Користувачі продукції Minelab можна зустріти по всьому світу. Адже навіть у вашому, богом забутому кутку, в магазинах завжди є детектори Minelab. І це не може не радувати. Скоро цих детекторів (я про Minelab) стане більше. А так хотілося Garrett-а, видно не зміг.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина