блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Як Аська порвала Дуську за знахідками в непотріб. Фото

Сидить копач в кафе, в задумі колупає салат. Офіціантка запитує, що не так? Так от попалася золота сережка, шукаю сопутку… Якщо копателю пре, неважливо яка у нього палка-копалка. Дивимося правду життя, як дешева Аська порвала дорогий Деус за знахідками в непотріб.

kak-aska-porvala-deus-01

Ви коли останній раз були на копі? Пропуск в 3 дні, і я починаю сумувати. Причому, не зупиняє навіть спека. Сьогодні було +36, до 12:00 дружина реально вигнала мене з поля. Гнала грамотно… сказала, краще завтра з ранку підніме мене в 4:00, і я спокійно продовжу. Послухався її, поїхав (насправді, сьогодні взяв з собою мало води – випив 5 літрів, більше не було, без води по жарі не коп).

kak-aska-porvala-deus-02

Син автора знахідки розповідає… Не копав 2 тижні, завантажили домашні справи. Знайоме вам таке? Там чужі без нас копають наші знахідки, а вдома справи. І все-таки вибралися на коп з батьком.

kak-aska-porvala-deus-03

Син з металошукачем XP Deus, батько з Garrett ACE 350. Звичайна ситуація – батьки і діти, Аська проти Дуськи.

kak-aska-porvala-deus-04

Прав коментатор Саня… Проти прухи, інтелект і технології безсилі! За перші 5 хвилин Garrett ACE приносить батькові патронний магазин. А ще через півгодини, знахідку акінак.

kak-aska-porvala-deus-05

Плюс, ще по дрібниці (дай бог кожному з такою дрібницею йти з копа) – знахідки, топірець і пара монет.

kak-aska-porvala-deus-06

Ось такий один коп, як батя з Garrett ACE порвав зі знахідок сина з його божественним XP Deus (металошукач дійсно божественний).

kak-aska-porvala-deus-07

kak-aska-porvala-deus-08

kak-aska-porvala-deus-09

Все про металошукачі Garrett ACE 350 збирається тут (новини, порівняння, фото, відео), і на сторінках копательской енциклопедії (параметрів, характеристик, котушки). Варто відзначити, ACE 350 офіційно продається тільки в Америці, інтернаціональна версія детектора – Garrett Euro ACE (більше інформації про металошукачі тут і тут).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина