блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Як Garrett AT PRO пропускає монети. Відео

Настав той момент, коли я всерйоз задумався про повний перехід з Garrett AT PRO на Minelab X-Terra 705. Спробував я на Прошке ту саму залипуху монет з мідного кошеля, знайдену Теркою…

Дивимося відео, тест Garrett AT PRO нас стопку мідних монет… Скільки я з цим Прохором відходив, і знахідками був задоволений. А тепер ось відкрилася темна сторона. Бачу що ця проблема є у всіх детекторів, але поки Прошка гірше всіх.

Нагадаю суть тестів… Нещодавно я викопав кошель гроші і полушек (відео тут). Копав з Minelab X-Terra 705. З першим відгуком була піднята заліпуха з 7 монет, я ще пригадав що говорять мовляв не бачить Терка такій послідовності. Потім почав перевіряти, і дійсно Terra при певному збігу могла його пропустити. А ось тепер перевірив цю ж залипуху на Garrett AT PRO.

Насправді це відео дуже сумне для Прошки. Адже X-Terra 705 цю купку монет носом котушки бачила відмінно, а ось Garrett AT PRO немає.

Далі буде ще цікавіше… Викладу тест цією стопки монет на Garrett ACE 250. Я очікував що на моно котушці заліпуха буде видно. Плюс в коментарях просили зробити такий тест на зв’язці ACE 250 + Nel Tornado – записав і його (ппц! нежданчик). Скоро буде відео по Асьці.

Додано. Ще раз записав цей тест, плюс порівняння з Minelab X-Terra 705. Прошка монети руба не бачить ніяк. Терра бачить носом котушки, середина – чорний відгук.

З іншого боку… Garrett AT PRO нарізає поруч лежать цілі по царськи (дивимося відео). Minelab X-Terra 705 цей тест маже, і що я не пробував (режими, тональність, чуйка), повторити Прошку не зміг.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина