блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Як працює Gold Hunter 2 AT. Відгуки на практиці копа

Хотів купити дешевий пінпоінтер, щоб працював нормально, не боявся води, а бажано повноцінний підводний. З урахуванням всіх побажань, вибір насправді вкрай малий. Найвужча точка, це ціна. Будь грошей побільше, беріть XP MI-6 або Fisher F-Pulse. Мій вибір Gold Hunter AT, дешевше підводника немає.

Підводний

Як працює Gold Hunter 2 AT. Відгуки на практиці копа

Пинпоинтер Gold Hunter 2 AT дійсно підводний. Цієї осені довелося мені копати в болотистій місцевості. Хто ніколи не пробував, ніколи не зрозуміє наскільки важко вийняти знахідку з… ні, ні, це не яма. Просто дірка з водою. І чим менше знахідка, тим важче її виловити. Повірте, я б не маніячив з цим болотом, якби там знахідки не вискакували в ідеальному збереженні. Місцями навіть збереглося дерево і шкіра (копаю позицію ПМВ).

Також є надії цього літа випробувати підводний пошук на морі. Загалом, пинпоинтер мені потрібен був тільки підводний.

Програми пошуку

Як працює Gold Hunter 2 AT. Відгуки на практиці копа

Працює Gold Hunter 2 AT простіше нікуди. Включив, і ти вже шукаєш. Друге натискання, пинпоинтер виключився. Відгук динамічний, при наближенні до знахідки сигнал наростає. Звикнути до цього відгуку дуже легко. Буквально пара годин роботи, і вже визначаєш де поверхнева мета, де треба докопати лопатою. А якщо знаєш принципи застосування піна, можна визначати і розміри знахідки.

У пінпоінтері є 4 режими роботи:

  • Програма 1. Середня чутливість. Відгук звук + вібра.
  • Програма 2. Максимальна чутливість. Відгук звук + вібра.
  • Програма 3. Середня чутливість. Відгук тільки вібра (безшумний режим).
  • Програма 4. Максимальна чутливість. Відгук тільки вібра (безшумний режим).

після вибору програми, при наступних включеннях вимкненнях, програма зберігається. Також зверніть увагу, при працює зі складним грунтами або солоним піском – включати пінпоінтер потрібно поклавши його на грунт. Якщо робота ведеться в солоній воді, включення проводиться у воді.

При включенні пінпоінтера, автоматично включається світлодіодне підсвічування робочої області пошуку. Цю підсвітку можна відключити. Мені підсвічування на копі не потрібна, а заряд батареї економить.

Фантоми, Надійність, Зручність, Мороз

Як працює Gold Hunter 2 AT. Відгуки на практиці копа

На максимальній чутливості Gold Hunter 2 AT поводиться дуже стабільно. Помилкові спрацьовування не помічені, немає спрацьовувань на притискання носа (антени) пиноинтера. І взагалі, при м’якому грунті, частина знахідок мною докопувалася самим пинпоинтером. Знаю, така звичка не додає живучості пинпоинтерам, але корпус Gold Hunter 2 AT жорсткий і я сподіваюся його вистачить надовго.

Окремо оцінив ребро, що йде уздовж всього носа Gold Hunter 2 AT. Такий собі, міні скребок. Звичайно ж, я чув місцевий жарт, як деякі пінпоінтером чистять черевики. А ви знаєте, в ній є деяка частка практичності. Черевики не чистив, але одним рухом зняти налиплу бруд з рукавичок, це виходить.

Пін Gold Hunter 2 AT легкий. Вага до 200 грам разом з батареєю. Харчується пінпоінтер 9В Крона. Наскільки вистачить однієї батареї, сказати складно. Я пройшов з ним 4 копа. При докапывании ями особливо заряд не економив, вимикав тільки коли вже пін ховав. І батарея не розрядилася. За інструкцією, хороша батарея в даному пінпоінтере повинна працювати 30 годин (безперервно).

Як працює Gold Hunter 2 AT. Відгуки на практиці копа

Важливим доповненням пінпоінтера Gold Hunter 2 AT, особисто я знаходжу, прикладену в комплекті кобуру і повідець. Поки що, краще класичної кобури для пінпоінтера нічого не придумали. Петлі, м’які чохли, пластикові тримачі, все це звичайно добре. Але кобура краще. А тим більше, кобура відразу з пружинним повідцем.

Також довелося випробувати пінпоінтер при невеликому морозі, до мінус 2 градусів. За інструкцією, температура експлуатації від -37 до + 70 градусів. Зі своїм невеликим мінусом не помітив ніяких відхилень в роботі пінпоінтера.

Чутливість, Глибина, Довжина

Глибина Gold Hunter 2 AT не поступається глибині рядових пинпоинтеров. Якщо бути точним, навіть перевищує 1-2 сантиметри (на монетах). На практиці копа цих показників впевнено вистачає. Пинпоинтер бере абсолютно будь-яку дрібницю, шматочок фольги, луску, уламок голки, ланцюжок, і інше. В цьому плані Gold Hunter 2 AT на 100% перекриває своє призначення.

Максимальна глибина у пинпоинтера прямо перед носом точно по центру. Збоку теж робоча зона, практично по всій довжині антени. Пошук можна вести як направлено, тикаючи в потрібні місця носиком. Так і віяловим способом, проводячи антеною паралельно сканованої поверхні.

Все по темі підводного Gold Hunter 2 збирається тут. З цього пипнпоинтеру вже зібралося достатньо інформації, огляди, відгуки, думки, тести, порівняння.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина