блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Як працює Teknetics T2. Секрети настройки для супер копа

Скільки ви знаєте легенд в світі металошукачів? Garrett ACE 250 і XP Deus. Як варіант для фанатів балету, можливо Minelab X-Terra 705. І все… Але в колах тонких цінителів детекторів знають, справжня легенда це Teknetics T2. Хвіст історії приладу починається в глибинах виробника Whites, двічі проходить через Китай (тут є навіть китайські дружини головних розробників мд, але сьогодні не про це). І супер головне – технології Teknetics T2 знайшли своє застосування у багатьох сучасних металошукачі. Наприклад, в гучній новинці 2017 Garrett AT MAX. Не вірите?

Звідки я взяв тему, за якою Garrett AT MAX родич Teknetics T2? Кілька років тому, в розмові з керівництвом First Texas (металошукачі Fisher, Teknetics, Bounty Hunter) прозвучала така фраза – металошукач Garrett AT PRO використовує базу Teknetics T2. Факт, що Garrett AT MAX побудований на базі Garrett AT PRO, ніхто не буде заперечувати? Ось і виходить, Garrett AT MAX родич Teknetics T2. Правда це, або керівництво FT трохи приплело по п’яні, це вже вам вирішувати.

Все про металошукачі Teknetics T2 збирається тут на сторінці Енциклопедії Копальника. Головне що треба знати про цей детектор-існує дуже велика кількість підробок. Доходить до того, що неможливо купити оригінальний T2. З цього приводу Telnetics навіть збирався знімати детектор з виробництва. Але Teknetics T2 живий і сьогодні. Вдалого копа всім!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина