блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Як правильно знизити чутливість пинпоинтера

У сусідній темі виникла суперечка-як правильно знижувати чутливість пінпоінтера, рівнем або кнопкою на грунт? По-перше, існує і третій варіант зниження. Чому його копачі ігнорують, не зрозуміло. Не знають про нього? По-друге, ситуації різні, і для кожної свій варіант.

Як занижувати

Як правильно знижувати чутливість пинпоинтера

Інструкцій не читав, але користуюся пінпоінтером успішно. Для старту розберемо варіанти зниження чутливості:

1. Рівень або програма пошуку. деякі пінпоінтери дозволяють вибрати встановлений рівень чутливості. Вибрали, і копаєте.

2. Відбудова на грунт кнопкою. включений пінпоінтер кладеться на грунт і одноразовим натисканням кнопки рівняється рівень.

3. Відбудова на грунт при включенні. майже всі піпноінтери при включенні балансуються на середу. Функція дуже корисна. Наприклад, при роботі в морській воді починати треба саме з неї – включити пінпоінтер занурений у воду. І тільки потім (якщо знадобиться), використовувати рівні і кнопку.

Пам’ятайте, будь-який варіант знижує глибину. Найменше просадка буде в третьому варіанті. Але якщо, при включенні пінпоінтера поруч буде мета, глибина обмежиться-приблизно на ту відстань, на якому знаходиться мета.

Який варіант застосовувати?

Як правильно знижувати чутливість пинпоинтера

А. Якщо фантоми починаються в повітрі, самі по собі або при переворотах піна, потрібно знижувати рівнем (варіант 1). Інше не допоможе.

Б. Якщо пинпоинтер спрацьовує на механічне дотик до грунту (не плутати з впливом мінералізації), зниження чутливості рівнем (варіант 1).

Спрацьовування на дотик, дуже неприємний фантом. Миритися з ним складно і болісно. Ви встромили пін в грунт, отримали відгук, але мети немає. Якщо у вас саме такий пінпоінтер, подумайте про пластиковій насадці, допомагає. У кого носик тонкий (типу Fisher F-Point), коробка для зберігання зубної щітки. Якщо ніс звичайний (типу Garrett PRO-Ponter), чохол від чужого пинпоинтера. Наприклад від Makro або Nokta (можна зустріти в продажу окремо).

в. якщо є вплив середовища, зниження починається з включення (варіант 3). І далі якщо буде потрібно, відбудова на включеному пінпоінтере (варіант 2). Якщо нічого не допомогло, чутливість глушитися рівнем (варіант 1).

Як правильно знижувати чутливість пинпоинтера

Раптом який варіант забув, пишіть в коментарях. Хоча, я не раз повторював свою думку… Мені непотрібні на пинпоинтере 20 кнопок і програм. Я не хочу сидіти над ямою і перебирати налаштування. Намагатися зрозуміти, фантом це або позитивний відгук. Дістав, включив, встромив, вийняв знахідку, вимкнув, сховав – саме так працює справжній пинпоинтер.

Додам головне, якщо у вас ще немає пинпоинтера – ви втрачаєте свій час на копі, менше залишається для знахідок. А втрачати завжди гірше, ніж знаходити. Або ви не згодні? Тільки спробуйте розповісти, як ви круто копаєте без піна )) Все по темі пинпоинтер збирається тут. Різні тести, порівняння, відгуки, і секрети копа.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина