блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Як розібрати Quest PRO. Ну здрастуй Minelab (нежданчик)

Яке щастя для виробника Quest, що їх металошукач з’явився на пів року раніше Minelab Equinox. І так хейтеров вистачає, а з такими фактами вони і взагалі з трусів повистрибували б… Ну ви знаєте, що зазвичай твориться на МД-арені. Захотілося нам розібрати металошукач Quest. Так би мовити, особисто засвідчити нутрощі детектора, і оком фахівця визначити чого там Minelab запозичив у Quest. Жартую, це ж Minelab, всі збіги випадковість.

Як розібрати Quest PRO. Ну здрастуй Minelab

Металошукач Quest PRO виконаний в моноблочному форм факторі. Це коли екран, управління, електроніка, і харчування, все знаходиться в одному блоці. Перша особливість детектора в тому, що він підводний.

Як розібрати Quest PRO. Ну здрастуй Minelab

В принципі, все (до 2017 року) підводні металошукачі цілком собі ремонтно придатні. Принаймні, корпус можна відкрити в домашніх умовах (про домашні умови це не банальність, нижче зрозумієте ніж мова). Ось розбирання підводного Garrett AT PRO або Garrett AT Gold, ось Minelab CTX 3030, і навіть глибинно підводного (занурення під воду на десятки метрів, і герметичність приладу максимальна) Minelab Excalibur 2.

Як розібрати Quest PRO. Ну здрастуй Minelab

І з розбиранням Quest PRO труднощів теж не очікувалося. Поки не дійшло до справи… Схоже корпус Quest PRO для максимальної герметичності теж спаяний ультразвуком. Абсолютно однакове рішення, як і в металошукачі Minelab Equinox . І як згадував вище, щастя для виробника Quest, що його металошукач побачив світ на пів року раніше конкурента.

Електронна схема вже в розшуку, кажуть буде пізніше. А для того, щоб побачити електронну плату, доведеться цей металошукач розкривати фрезою. І як ви розумієте (нічого ви не розумієте), до нашої великої печалі (все це неабияк стоїть) даний екземпляр після розтину втратить всі свої підводні здібності. Як розкривають такі Корпуси?

А може відразу пересадити нутрощі в сторонній гермобокс? Тюннінг МД, з підводним броньований корпусом. Типу такого або такого. Як думаєте, нормальний проект? Чи буде колгосп?

Інша інформація по Quest PRO (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина