блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Як спадкоємці копали скарб садівника. Сумна історія

Дідусева карта з хрестом, де заритий скарб… Нормальний спадок? За великим рахунком, історія цього скарбу сумна. Але є і загадки. Звідки у садівника може бути глечик з сріблом і золотий годинник? Якщо садівник був такий розумний, чому спадкоємці такі убогі?

kak-nasledniki-kopali-klad-sadovnika-grustnaya-istoriya-01

Історія сталася в Польщі, цієї осені (2016). У місто Любомеж приїхали два молодих німця. Довго бродили межу приватних будинків, звіряючись з якоюсь папірцем. По ходу справи, пристаючи до місцевих пейзанкам з проханням – Лопату не позичте?

Все як і повинно було трапиться. Одна з жінок викликала поліцію. Німців прийняли, карту забрали. Копати заборонили – немає дозволу.

Вияснитися. Дід німців, до Другої Світової Війни працював у цьому місті садівників. Потім перебрався на історичну батьківщину. У 1952 році, вирушаючи в подорож з якого не повертаються-намалював карту зі скарбом, для спадкоємців. Ось спадкоємці і приїхали за скарбами садівника.

kak-nasledniki-kopali-klad-sadovnika-grustnaya-istoriya-02

Трохи пізніше, скарб все-таки викопали. Знахідка: два глечика. Перший був зі срібними монетами 19 століття. У другому глечику золотий годинник і портсигар. Німцям знахідку не віддали, відправили на експертизу. За словами поляків, якщо Знахідка історична – її місце в історичному музеї.

Все про скарб збирається тут. Скарб Плюшкіна не пропустили? Того самого, справжнього. А відео, як копати скарб? Ось де треба брати сили на коп. Всім вдалих знахідок!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина