блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Як втопив свій Garrett AT PRO. Лохтест по життю

Життя підкинуло лохтест, я його не пройшов… У цій історії в одну точку зійшлися підводний коп, останній день, дельфіни, баби, ліве положення руки, і готовність втопити свій металошукач. Я радий, що все так вийшло, буде наукою.

Як топив

pinpointer-makro-pointer-v-solenoj-vode-moj-opyt-02

Метеорити і пляжні знахідки… Їх можна копати нескінченно. Щороку знахідки прибувають і прибувають. Бачили, в якому ювелірному обважуванні люди виходять на пляж? Дивлячись на відпочиваючих, ловиш себе на думці – цікаво, а який відгук на цей хрест, а на це кільце.

Як в музеї знахідок, тільки знахідки ще не трапилися, вони будуть в майбутньому. ДО РЕЧІ, перегляд відпочиваючих-прекрасно заряджає силами на пляжний коп! Чим і займався (копом) щоранку…

Останній день моря, ранок, коп. Хотілося завершити відпочинок гідно. З панської посмішкою висипати перед дружиною купу ходячки, а потім (як-би забувши) дістати з іншої кишені рижик, другий, третій.

Ходячки було багато, а рижики все не траплялися. Бреду на глибині трохи більше пояса. Мій Garrett AT PRO повністю занурений. І тут… На березі, заорали баби, ще й пальцем на мене показують. Реально так кричали, я їх почув через навушники (рідні лопухи Garrett AT PRO, нормальна звукоізоляція від зовнішнього світу). Озирнувся навколо, а це просто до мене підпливли дельфіни.

Я знаю що в цьому морі немає акул (великих), бачу що дельфіни… але все одно страшно. У трьох метрах від тебе стрибають чорні торпеди, кола нарізають. Як на цьому відео, тільки набагато ближче (це я знімав в минулому році конкурента, на тому ж пляжі).

Бабки, дельфіни, я підняв з води металошукач, покрутився, дельфіни попливли, опускаю металошукач назад у воду (моя глибина раніше йому з головою) – і бачу красиві бульбашки піднімаються від блоку управління мого Garrett AT PRO.

Не здивувався, прийняв їх за повітря в штанзі. І відразу за цим, мій Прохор зійшов з розуму. VDI скаче, хаотичний звуковий відгук, ніякі дії не допомагають-новий баланс грунту, зниження чутливості на крок, догляд з точки де йдуть перешкоди. Все! Припливли, діагноз поставлений. Я був готовий втопити свій Garrett AT PRO, і це сталося. Вийняв батарейний відсік, і побрів на сушу.

Сопутка

kak-ya-utopil-svoj-garrett-at-pro-loxtest-po-zhizni-01

Моєму Garrett AT PRO кілька років. За цей час металошукач кілька разів під воду занурювався, формальний тест на водонепроникність пройшов. Але так, щоб з головою кожен день по 3 години – це у нього вперше.

Я знаю, що з часом гумки ущільнення розсихаються. Перед першим виходом в море, гумки були залиті силіконом (аерозоль з балончика).

Дуже часто, металошукач був у піску. Навіть якщо виймав детектор з моря чистим, в рюкзаку він все одно брав піщинки. Вони були скрізь, під гумовими кнопками управління, в роз’ємах котушки і навушників. За моєю версією, саме пісок і став причиною протікання мого Garrett AT PRO. Я помилявся…

Сервісний Центр

kak-ya-utopil-svoj-garrett-at-pro-loxtest-po-zhizni-02

Я в перший раз віддав свій металошукач в Сервісний Центр. Чужі віддавав, свій в перший раз. Здрастуй СЦ, а ось і я! Тут почалося найцікавіше. Мене почали вчити.

1. Солоний потопельник. Коли металошукач протікає в солоній воді, його треба рятувати відразу. Тільки вийняти батареї – цього недостатньо. Сіль роз’їдає електроніку, як мурахи цукор. Причому, максимальна дія солі припадає на потім, коли сіль висохне. Чим більше пройде часу, тим менше шансів повернути прилад до життя.

В моєму варіанті зовсім погано. Після моря, Garrett AT PRO потрапив в СЦ через 2 тижні. І я приготувався до пошуку нової плати або донора. По ходу справи, прикинув варіант покупки справжнього підводного металошукача.

2. Пісок це ворог. Я даремно так просто ставився до піску на детекторі. Пісок легко вбиває. Варіантів кілька. Аж до зносу гумових кнопок.

3. Втопити Garrett AT PRO не просто. наприклад, роз’єми котушки і навушників-не з’єднуються з внутрішнім об’ємом корпусу, де розташована електронна плата. І якщо вони протікають, вода не потрапить всередину.

4. мій Garrett AT PRO… виявився не потопельником. так, буває )) бульбашки повітря які я бачив, піднімалися з решітки Динаміка. Втрата працездатності, просто саме в цю секунду розрядилися акумулятори. Додайте до цього моменту кричущих бабок і нарізають навколо дельфінів. Плюс, мою готовність притопити дідка Прошку.

Якби ця ситуація на полі (батареї в моїй Прошке сідали не рахується, і я знаю як це відбувається) – просто дістав новий комплект батарей, і продовжив би пошук. А тут… загалом, я цей лохтест не пройшов, занадто багато в одну секунду.

5. В СЦ з мене не взяли грошей. Немає ремонту, Немає оплати. Я пропонував.

Все про металошукачі Garrett AT PRO збирається тут (новини, різні тести, відео, фото звіти, порівняння), і тут (параметри, характеристики, всі котушки для Garrett AT PRO, інструкція російською).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина