блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Як зламати вуха котушки. Я цього не знав

Вже не раз говорив… В пошуку з металошукачем, багато дрібниць пов’язано між собою. І якщо про них не знати, настане той день, коли ваш коп накриється красивим мідним тазиком. Накрився один коп, це ще пів біди. А от проблеми з детектором, це вже серйозно, рішення їх забере час і гроші.

Товариш з сервісного центру металошукачів, розповів корисну тему. Самі по собі вуха котушки не ламаються (зрозуміло). … 7 з 10 зламаних вух пов’язані з гумками ущільнювачів!

kak-slomat-ushi-katushki-01

Якщо немає на вухах котушки гумових ущільнювачів – це перший крок до поломки вух! За статистикою СЦ: 70% зламаних вух не мали гумок (або гумки були стерті). Спец по ремонту уточнює… Без цих гумок ламаються вуха будь-які, які-б вони не були надійні (і навіть нові котушки МарсМД?).

Я багато разів говорив в блозі, якщо гумок немає – починаєш перебирати болт котушки. При цьому котушка змінює свій кут з працею, на болт з-за перетяжки зайве навантаження.

Перший ознака того, що проблеми почалися – ламається болт котушки. Ну зламався, купив новий. А хтось розумний, зміркував собі болт замовний, посилений. Ходимо далі. Друга ознака, на вухах котушки з’являються серйозні потертості. Ці потертості переходять у реальні борозни. І… котушці приходять паски.

Щодо того, що на копі все пов’язано… Знаєте, як маленький копо-рюкзак може зробити так, що ви свої ці гумки втратите?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина