блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Як золоту знахідку носили в ломбард. Не повторюйте!

Знахідка золотий колт. Дай бог кожному, хто читає блог МД-Арена, вийняти таке диво з дна ями. І бережи господь, Хто читає блог МД-Арена, нести таку знахідку для визначення складу або проби золота, в ломбард. Чому? Хоча б тому, що їм пофіг… що мило, що золото. Вчіться на чужому досвіді!

Золота Знахідка трибусинний колт… Часто кажуть, майже всі золоті знахідки ЧК і КР – з пробою не нижче 900. Це не зовсім так. Проба золотих виробів того часу може бути різною. Були приклади, коли в складі (на перший погляд золотий) знахідки, більше 50% переважала лігатура.

А ви знаєте, що таке Колт? Найцікавіше те, що на сьогодні не відомо оригінального імені того, що ми називаємо Колтом. Це ім’я почали використовувати в 19 столітті, і позначає воно підвіску. Метал, з якого виготовляли колти – зустрічається різний, від свинцю до золота. Найчастіше, колт брав участь у складі прикраси головного убору, або Підвіска до сережок, або на браслеті.

Відомо безліч варіантів виконання колтів. Різні форми, включаючи фігурки тварин, язичницьких оберегів, і навіть композиції з містично складними сюжетами. В наш час зрозуміти, яке значення надавалося колту – майже неможливо. Наприклад, з колтами існує зв’язок в орнаментах прикраси церков. Або в колтах полягала магія родючості, ідея життя, русальна і русальна обрядовість, захист.

бувають унікальні колти, в які вкладено неймовірну працю. Наприклад, сферична дзеркальна поверхня вкривається тисячами мікроскопічних кілець, і в кожне колечко впаювалося крихітне зернятко срібла або золота. При грі світла, такий колт притягував і зачаровував погляд.

Даний приклад знахідки-Золотий трибусинний колт. Копач вирішив дізнатися пробу золота, і відніс знахідку в ломбард. Провели експертизу, оголосили пробу золота не нижче 900, знахідку повернули, і…

Для експертизи проби, в ломбарді тупо пропили шматок колта, як-ніби це просто брухт золота або шматок мила. Автор знахідки засмутився, втратив в ціні.

Коли ви знайдете золотий колт, в ломбард понесете або відразу передасте в музей без експертизи? золоті знахідки Копачів прут і прут, рідкісний коп у кого обходиться без колечка або хоча б пари золотих монет. Кажуть, у державних музеях вже за здачу золота відмовляються давати почесні грамоти. Тільки в приватних музеях, ще й можна хоч з якоюсь вдячністю позбутися сумної золотої знахідки.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина