блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Які котушки підходять Garrett ACE 400 (+рада)

Задав виробнику природний питання – Які котушки підходять до їх нового металошукачу Garrett ACE 400? Відповіли. Приблизно таку відповідь і очікував. Але… Несподівано для себе, в бонус отримав цікавий рада. Можливо це пишуть в інструкціях (я їх не читаю), дізнався про це вперше. Рада дали в контексті Garrett ACE 400, а виглядає логічним для будь-якого металошукача. На останньому копе застосував до свого Garrett AT PRO (проклята містика, мені здалося що детектор змінився).

Котушки Garrett ACE 400

kakie-katushki-podxodyat-garrett-ace-400-sovet-01

Незважаючи на різницю частот (ACE 250 – 6.5 кГц/Euro ACE і ACE 300, 350 – 8 кГц/ACE 400 – 10 кГц), всі котушки Garrett ACE сумісні в будь-якій комбінації. З одного боку, таку відповідь я і очікував. З іншого, між частотами серйозний розрив. Як це все працює? Частота задається котушкою?

Самодєлкіни вже викотили двухчастотную Аську (зміни тільки в котушці… кажуть, у проекті трехчастотная).

Порада від Garrett

kakie-katushki-podxodyat-garrett-ace-400-sovet-02

Виробник Garrett каже, після кожної зміни котушки металошукач треба скидати до заводських налаштувань. У детекторах Garrett ACE, AT PRO, AT Gold, треба утримувати кнопку живлення до подвійного сигналу (приблизно 5 секунд).

При скиданні, металошукач заново ініціалізує котушку, підлаштовується… Мені здається цього схоже на правду? Якщо так, то рада цінний. Я цього не знав.

Повний список котушок для Garrett ACE 400 – зібраний тут. Там же в енциклопедії копальника, є списки і для інших детекторів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина