блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Якщо Minelab Equinox не бачить бездротові навушники

Знаєте тему? Коли виробник Garrett рве на грудях майку, з криком у нас металошукачі зроблені виключно в USA. Не будемо сьогодні згадувати про секретний китайський заводик Garrett, ми про інше. А ось про свої навушники, Garrett ніколи не говорив зроблено в USA, і завжди визнавав їх 100% китайське походження… Мені цікаво, Garrett на навушниках мільйон доларів встиг заробити? А Minelab? Якщо ні, то вже й не встигнуть. Бо копачі раптом стали розумними, і більше не хочуть платити МД виробникам 3 кінця за навушники. Навіть за підводні і бездротові. А що МД виробники? Вони – з не проти, але легко не обіцяють.

Якщо Minelab Equinox не бачить бездротові навушники

У металошукачі Minelab Equinox 600 і Minelab Equinox 800 можна використовувати бездротові навушники інших виробників. Аби була технологія Bluetooth 4 + apt x low latency. Як це працює читаємо тут. Там же наведено приклад навушників, повна копія тих, що продаються як фірмові Minelab.

Порядок підключення бездротових навушників стандартний, і описаний в інструкції до металошукачів. Але що робити, якщо навушники з apt x, а Minelab Equinox все одно не хоче їх бачити? Зробіть скидання налаштувань до заводських, і підключайте бездротові навушники.

Якщо Minelab Equinox не бачить бездротові навушники

І припиняйте платити МД виробникам 3 ціни тільки по тому, що вам лінь знайти це за нормальною ціною. Все по темі бездротові навушники для металошукача збирається тут. Інформації багато, є різні варіанти. Все по темі ремонту і тюнінгу детектора – це тут. Вдалого копа всім!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина