блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Єфімок з Ознакою 1655 року — $10385. Дорогі знахідки

Кажуть, будь-які статки понад 100 мільйонів доларів замішані на великому обмані. Треба тільки з цього стану трохи спустити на легенду… У 1655 році було випущено близько мільйона монет талер Яна Казимира. Постав на них тоді легенду ознаки, і сьогодні це $10385000000?

Єфімок з Ознакою 1655 року - $10385. Дорогі знахідки

Що значить монета Єфімок? І що таке ознака? У археологів є просте правило – є гроші є торгівля. Це правило відноситься до людської історії, не подумайте нічого поганого, археологи знахідками не торгують (не повинні). Подобається вам це чи ні, але на території Русі завжди іноземні гроші були в фаворі і пошані. По-перше, власних грошей не було. Якщо яке князівство і друкувало монети, зразком наслідування служили ті ж, іноземні гроші. По-друге, метал для монет тільки привізний. Не було власного видобутку золота, срібла, міді. Така ситуація протрималася до пізнього середньовіччя.

Єфімок з Ознакою 1655 року - $10385. Дорогі знахідки

Позначення Юхимок вміщує в себе всі талерові монети високої проби, з вагою 28-32 грами. Ходіння таких монет на території Русі заборонялося, їх використовували тільки як сировину для карбування власних монет. А приплив талерів всередину всіляко стимулювався. Наприклад, мито брали тільки талерами. І приймалися за заниженим курсом. Саме з цих талерів цар Олексій Михайлович в 1654 році спробував друкувати свої перші срібні рублеві монети, так звані рублеві юхимки.

Якщо коли-небудь знайдете оригінальний срібний рубль 1654 року (рублевий єфімок) – ваше життя вдалася. Одна з найрідкісніших монет князів і царів. Настільки рідкісна, що в 18 столітті був виготовлений штемпель рубля для новосправи. Монети друкувалися виключно для колекціонерів. Новодел 18 століття вийшов не точним, є розбіжності з оригіналом.

Рубль 1654 року мав таку ж вагу, і срібний талер. За фактом, відповідав 64 срібним копійкам. А цар каже, рубль це 100 копійок. Курс монети явно примусово завищений… Народ зметикував вигоду. Міняв рублеві ефимки на срібні копійки, і назад міняти вже не хотіли – чистий навар 36% сріблом. Цар Олексій Михайлович пошкодував, але було вже пізно. Карбування рублевих єфімок з втратою припинили. Як ви думаєте, хто кого хотів обдурити?

Єфімок з Ознакою 1655 року - $10385. Дорогі знахідки

У 1655 році на талерах почали ставити два клейма (ознака). Перше клеймо – кругле, вершник зі списом. Аналогічне зображенню на аверсі копійки того часу. Друге клеймо прямокутне, рік 1655. Такі монети називають Єфімок з ознакою. Курс монети був встановлений в 64 копійки (відповідний вазі монети). Юхимок з ознакою ходили в обігу до 1659 року. Надалі їх пустили на перечекан срібних копійок. Пустили, але не всі. Як наприклад цей.

Єфімок з Ознакою 1655 року - $10385. Дорогі знахідки

Знахідка монета Єфімок з Ознакою 1655 року. Чекан на талере Яна Казимира. Матеріал срібло. Вага талера 28,18 грам. Знахідка комплексна (комора або в складі гаманця). Продана 25.06.2017 на аукціоні Віоліті за $ 10385. У торгах брало участь 128 ставок. Вдалих знахідок всім!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина