блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Єврейська фамільна печатка $2271. Дорогі знахідки

Нахум Дов-Бер Шнеєрсон… Знаєте такого? Він вас теж не знав. А все тому, що у нього фамільна печатка була, а у вас немає. І навіть якщо з’явиться, ви все одно будь-який друк обміняєте на їжу. Дивимося, унікальна знахідка копача. Як вам ціна? На їжу вистачить?

evrejskaya-familnaya-pechat-dorogie-naxodki-01

Знахідка Єврейська Фамільний друк. Матеріал мілину або латунь (автор знахідки не зміг визначити).

припущення експертів по даній знахідці. Текст по колу – Нахум Дов-Бер син рабина Вольф Еосеф Іцхак Шнеєрсон.

Начебто тривіально, але не в даному випадку. Нахум Дов-Бер Шнеєрсон (1842-1896 рр.) був главою хасидської династії в місті Овруч, так званий “Адмор” (“адмор” – акронім, значення якого – “наш пан, наш учитель, наш рабин” – найвищий статус в хасидської династії).

evrejskaya-familnaya-pechat-dorogie-naxodki-02

Даний статус власник друку успадкував від свого батька – Еосефа Іцхака Шнеерсона (1822-1877 рр.), який у свою чергу був сином Менахем Мендель Шнеєрсон (1789 – 1866 рр.) — 3-ї любавицького ребе з хасидської династії Шнеерсонов.

Таким чином, якщо ця печатка справжня (цей момент важливий, зустрічалися підробки, як сучасні, так і минулого часу) – то вона в якомусь роді унікальна.

evrejskaya-familnaya-pechat-dorogie-naxodki-03

На аукціоні цю унікальність оцінили в $2271. Багато чи мало для єврейського друку? Я б перед продажем наштампував чистих листів, хіба мало як доля загорне))

знахідок копачів, дорогих і не дуже – збираються тут. Гігантську золоту гривню не пропустили? Це джекпот.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина