блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

З цим детектором для мене всі крапки НЕ биті (рівень бог)

Коли говорять про перевагу копача, у вигляді великої глибини виявлення, це питання з трьома кінцями. Прийти на точку і побачити шар буквально до кам’яного віку, це кінець номер один. Побачити знахідку на супер глибині, але помилково пофарбувати її або в колір, або в чорний сигнал, це кінець номер два. І третій кінець… Прийшов час заводити раба. А краще двох. Хочете дізнатися, який металошукач здатний сьогодні порадувати свого господаря?

minelab-gpx-5000-pro-pack

У мене є багато битих точок різних епох і різного ступеня розграбованості. Від Риму до пізнього соціалізму. Різні металошукачі, різні компанії, непередбачуваний успіх або невдача, все як у всіх. І, здавалося б, вже нічого не зможе змінити, нових знахідок на полі не завозять, а сил стає все менше і менше.

Цієї весни підвернувся випадок, купити в Канаді металошукач Minelab GPX 5000 з трьома котушками за скромні $3000+. Майже новий, є підозра що цей детектор так і не понюхав цих знахідок. Пролежав в гаражі рік або два, так і був проданий оптом як звичайне Гаражне барахло.

В Америці і Канаді найчастіше шопінг відбувається не тому що треба, а за принципом – Якщо я витрачаю, отже, я живу. Звичайний випадок, коли людина провела вечір суботи за екраном комп’ютера на Амазоні, Ебее, Аліекспрессе. Або на обідній перерві, людина дістає смартфон і робить покупку. Неважливо чого, це шопінг. І це на тлі того, що $300-$400 грошима не вважаються, а для деяких і $3000-$4000. Ось так і утворюються величезні поклади незрозуміло чого, майже не надеванного, не розпакованого. Мій новий Minelab GPX 5000 якраз з таких.

minelab-gpx-5000-01

Ніколи не купуйте металошукач Minelab GPX 5000, якщо ви не готові вчитися. У буквальному сенсі вчитися. Завести собі зошит, зробити шурф з різним набором глибин, і пробувати, записувати, запам’ятовувати.

Перше що мене цікавило, як звучить дрібне золото на глибині. Цей крихітний сплеск на тлі безперервного сигналу треба запам’ятати, і тримати в пам’яті постійно. Потім було срібло. Підняти з пристойної глибини Срібний динарій або талер не всякому металошукачеві дано. Найчастіше ви почуєте незрозумілий чорний відгук. Але вивчивши Minelab GPX 5000, можна і посперечатися.

А потім почалася практика… Minelab GPX 5000 + велика котушка вразили мене з першого копа. Раз голка з глибини півтора багнета Fiskars, друга голка, третя. Я не міг повірити в таке. Точка копа на яку приїхав, шурф по середньовічному кошелю. Вірніше, це не один шурф, а серія шурфів, розтягнута на кілька сезонів. В цей день в 2-х метрах від центрального шурфу я добив ще 15 монет. І я все зрозумів- з моїм новим Minelab GPX 5000 для мене всі точки не биті! Але терміново потрібен раб копати, а краще два раба.

Інша інформація по Minelab GPX 5000 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина